Social stream BlaBlaCar i SentiOne o wakacyjnych wyprawach

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

BlaBlaCar i SentiOne uruchomiły wspólnie wakacyjny social stream, dzięki któremu można obserwować rozmowy dotyczące podróży i wakacyjnych wypraw.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Zdjęcie royalty free z Fotolia

BlaBlaCar oraz SentiOne postanowiły za pośrednictwem strony blablacar.sentione.pl prezentować statusy, przemyślenia, wrażenia oraz zdjęcia internautów, którzy dzielą się wakacyjnymi treściami. Kto opowiada o swoich wyprawach najwięcej w sieci? Mężczyźni czy kobiety? Ile wakacyjnych wpisów pojawiło się od początku czerwca? Czy na Instargamie jest wiele zdjęć z podróży? Wszystkie odpowiedzi znaleźć można pod adresem blablacar.sentione.pl.

Strona ma także ułatwić czy też zainspirować internautów do korzystania z serwisu BlaBlaCar. Znajdują się tam bowiem przyciski odnoszące bezpośrednio do serwisu społecznościowego, który łączy kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach i pasażerów, którzy chcą ekonomicznie i wygodnie podróżować w tym samym kierunku

Twórcy streamu zachęcają internautów do oznaczania wrzucanych do sieci wakacyjnych treści, hashtagiem #blablawakacje.

Na stronie blablacar.sentione.pl, można znaleźć w jednym miejscu, wakacyjne wpisy z różnych mediów społecznościowych między innymi Facebook’a, Twitter’a, Google+, Wykopu czy Instagram’a. Hasła zostały wybrane na podstawie słów kluczowych i hashtagów takich, jak „jadę na wakacje” czy „szukam transportu”. Funkcjonowanie strony zostało przewidziane do końca sierpnia 2014 roku.