Software Camp

Dodane: 23.04.2014

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Software Camp

Udostępnij:

Inkubatory

Ideą Software Camp jest wspieranie nowopowstałych, innowacyjnych firm w osiągnięciu sukcesu biznesowego.

Nazwa: Software Camp

Strona www: softwarecamp.pl

Rodzaj: Inkubatory

Tworzymy klimat sprzyjający przedsiębiorczości i realizowaniu marzeń o prężnie działającej firmie. Widzimy przyszłość w innowacyjnych pomysłach i kreatywnym podejściu. Chcemy udostępnić Tobie i Twojej firmie najlepsze warunki do dynamicznego rozwoju. Wierzymy, że nasze otoczenie i Twoje pomysły wyzwolą synergię prowadzącą wprost na szczyt biznesowych osiągnięć.

Software Camp to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Lublinie, gdzie stworzyliśmy najlepsze warunki rozwoju dla Twojej Firmy. Nasze nowocześnie urządzone, komfortowe przestrzenie biurowe przepełnione są atmosferą inspiracji i kreatywności a profesjonalni eksperci chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Z nami poczujesz prawdziwą przyjemność posiadania własnej Firmy.

  • Oferujemy nowoczesne i kompleksowo urządzone pokoje biurowe, powierzchnie coworkingowe, sale spotkań, a także sale szkoleniowe, konferencyjne i multimedialne.
  • Nowoczesne wnętrza i doskonała lokalizacja w biurowcu w centrum biznesowym przy ulicy Zana w Lublinie.
  • Innowacyjne usługi i rozwiązania, które do minimum zredukują czas zarządzania sprawami administracyjnymi.
  • Spotkania z najlepszymi ekspertami z branży, udział w seminariach, warsztatach, indywidualnych konsultacjach oraz prestiżowych wydarzeniach biznesowych.
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem