Solo też można oszczędzać!

solo tez mozna oszczedzac
Udostępnij:
GrubszyPortfel.pl to pierwszy portal zakupowy oferujący firmom bezpłatne umieszczanie swoich ofert, a klientom – bezpłatne kupony umożliwiające skorzystanie z atrakcyjnych promocji.

GrubszyPortfel.pl to pierwszy portal zakupowy oferujący firmom bezpłatne umieszczanie swoich ofert, a klientom – bezpłatne kupony umożliwiające skorzystanie z atrakcyjnych promocji.


Do niedawna zakupy grupowe kojarzyły się wyłącznie z koniecznością wydania pieniędzy na zakup kuponu, tymczasem dzięki temu portalowi oszczędzanie stało się… opłacalne. – Podczas rozmów z firmami często słyszeliśmy, że portale zakupów grupowych wymuszają na nich przygotowanie ofert, które są dla nich nieopłacalne – zauważa Łukasz Holeczek z portalu GrubszyPortfel – w dodatku klienci, którzy decydowali się na zakup takich kuponów, byli najczęściej klientami jednorazowymi, przez co nie można było nawiązać trwałych relacji, a w konsekwencji przygotować kolejnych, ciekawych ofert.

Portal GrubszyPortfel.pl umożliwił firmom bezpłatne umieszczenie swoich ofert promocyjnych, które w zależności od firmy sięgają od 10, nawet do 70% rabatu. W chwili obecnej zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z unikalnej obniżki cenowej przygotowanej przez oficjalny sklep internetowy ASUS Polska. Z kolei poznański salon urody Glamshine zaoferował bon na wszystkie swoje usługi za jedyne 19zł, udzielając aż 62% rabatu. Dla tych, którzy chcą podszlifować swój angielski przez Internet, czeka lektor, którego usługi na portalu GrubszyPortfel.pl są objęte 20% rabatem.

Internauci podkreślali, że w tradycyjnych portalach zakupowych kupon może być opłacony, a nie wykorzystany, na przykład z przyczyn losowych – mówi Holeczek z GrubszegoPortfela – idea naszego portalu jest inna: chcę w piątek iść ze znajomymi do pizzerii? Szukam lokalu, drukuję kupon i korzystam z rabatu. Podobnie z usługami kosmetycznymi, czy oryginalnymi produktami firmy ASUS.

GrubszyPortfel.pl to nowatorski pomysł na oszczędzanie podczas zakupów. Od 11 kwietnia opłaca się oszczędzać solo, wtedy kiedy użytkownik ma na to ochotę. Z kolei firmy uzyskują niepowtarzalną okazję, by dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do klienta, który jest zainteresowany ich produktami. Możliwości te stwarza opatentowana przez portal usługa geolokalizacji zarejestrowanych użytkowników.

źródło: informacja prasowa