Specprawnik.pl platforma łącząca klientów z prawnikami laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Dodane: 09.06.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

W Internecie dla prawników i klientów jest jeszcze wiele do zrobienia. Katarzyna Abramowicz radca prawny i pomysłodawczyni serwisu Specprawnik.pl wiodącej platformy łączącej klientów z prawnikami została laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.pl.

Ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, magazyn „Brief” przygotował już po raz 7. Z długiej listy twórczych Polaków zostali wybrani przedsiębiorcy, którzy wyróżniają się nieszablonowym myśleniem i podejściem do biznesu, które pozwala im być zawsze o krok przed konkurencją.

29 maja 2017 w pięknych wnętrzach Concordia Design w Poznaniu odbyła się uroczysta gala. Wręczenie wyróżnień przedsiębiorcom oraz ich rozwiązaniom poprzedziła dyskusja o roli małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu polskiej gospodarki. W debacie udział wzięli m.in. przedstawiciele firm Lekam, Oknoplast, Radio Zet, Uber, Prezydent Miasta Poznania oraz Michał Sadowski z Brand24.

W tym roku pierwszy raz zgłoszonych przedsiębiorców oceniała wyłoniona kapituła, składająca się z wielu wybitnych postaci polskiego biznesu m.in. Pani Irena Eris, Piotr Voelkel, Anna Hejka, Solange Olszewska, Jacek Jaśkowiak, Prezydent Poznania i wiele innych znakomitych przedsiębiorców.

– Bycie laureatem 50 Kreatywnych w biznesie ma dla nas duże znaczenie, organizatorzy zwracają uwagę, iż poszukują firm, które mają szansę wpłynąć na rynek lub zmienić jego reguły – powiedziała Katarzyna Abramowicz założycielka SpecPrawnik.pl. – To wyróżnienie ilustruje, że fuzja technologii i prawa to dobry kierunek i daje klientom ogromną pewność siebie i spokój, którego dotąd zmagając się z problemami prawnymi nie mieli – dodała. 

SpecPrawnik.pl to serwis tworzony od 2012 roku przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli doświadczenie prawne i projektowo-programowe, aby pomóc klientom i prawnikom właściwie się dobrać. Serwis odwiedza tysiące użytkowników szukających pomocy prawnej. Jest pierwszą w Polsce wyszukiwarką oraz porównywarką prawników z możliwością zakupu usług prawnych online. Prezentuje dorobek kilku tysięcy prawników w Polsce.

– Do tej pory obserwowałam każdą edycję rankingu inspirując się osobami, które zostały wyróżnione. Jak pokazuje nasz przykład, jeśli naprawdę chcesz zmieniać życie ludzi, ułatwiać je, pomagać, wystarczy reagować na zmiany i adaptować je w starych branżach. Nam udało się namówić do współpracy tysiące znakomitych prawników, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie by odpowiadać na problemy kierowane do serwisu przez użytkowników. Nam i prawnikom zależy na tym samym, na dostarczeniu ludziom i firmom niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji oraz wysokiej jakości usług prawnych. Tak zmieniamy ten rynek razem. Blisko 40 000 osób otrzymało pomoc prawną przez serwis. To najlepszy sposób działania dla całej branży prawniczej, która pomaga nam zmieniać nastawienie klientów do prawników. W najbliższych miesiącach zamierzamy skupić się też na szerszym pomaganiu firmom, bo wiemy jak trudno jest w Polsce rozwijać biznes – podsumowuje Katarzyna Abramowicz.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem