Spędź wakacje w Clipsterze

Dodane: 07.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Kuźnia przedsiębiorczości, w której niemal 20 osób mieszkało i rozwijało biznesowe projekty. To właśnie Clipster. Jego twórcy uchylają rąbka tajemnicy i w wakacje otwierają gdańską przestrzeń dla każdego!

Clipster | fot. Michał Młynarczyk

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i firma Alfabeat zapraszają do wynajęcia pokojów w Clipsterze. Dla przyjezdnych z całego świata czekają spotkania z podróżnikami i startupowcami, zajęcia rekreacyjne, wspólne zwiedzanie miasta i międzynarodowa integracja.

Clipster to miejsce, które istnieje niecały rok, a już wyraźne zaznaczyło swoją obecność na mapie polskich innowacji. Idea łączenia mieszkania z pracą, jeszcze niedawno była mało popularna w Polsce, a dziś Clipster można nazwać stolicą polskiego colivingu. W wakacje każdy będzie mógł wynająć mikroapartament i choć przez kilka dni pobyć w tym wyjątkowym miejscu. Organizatorzy w ramach programu „Clipster Summer” zapewnią rezydentom możliwość udziału w wydarzeniach, które będą okazją do wymiany doświadczeń i spędzenia wspólnie czasu w wakacyjnym Gdańsku. Inspirować mieszkańców będą m.in. cyfrowi nomadzi, czyli osoby, które na co dzień łączą pracę z podróżą.

– Już 11 lipca do Clipstera przyjedzie Wojtek Jurojć, współtwórca bloga www.rakizumuja.pl, który zdradzi, jak znaleźć pracę w Azji. A 25 lipca o „pracowakacjach” opowiedzą Arleta i Michał, którzy na co dzień swoje wrażenia z wypraw oraz porady na temat prowadzenia stylu życia cyfrowych nomadów opisują na blogu zamieszkali.pl. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla każdego – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Pozytywne wrażenia wakacyjnym rezydentom zapewni także lokalizacja Clipstera. Znajduje się on w Garnizonie Kultury – jednej z popularniejszych dzielnic Gdańska, gwarantującej liczne doznania dzięki sąsiedztwu galerii sztuki, restauracji czy klubu muzycznego. Mieszkańcy Clipstera będą mogli skorzystać ze zniżek do restauracji, muzeów czy teatrów zapewnionych przez firmę Everytap oraz Gdańską Organizację Turystyczną.

Ponadto, w programie nie zabraknie takich wydarzeń jak: joga na trawie czy wspólna gra w piłkę siatkową bądź badmintona. Co więcej, mieszkaniec Clipstera będzie mógł skorzystać bezpłatnie z dostępnego na miejscu coworkingu.

– Oferta Clipstera znacząco wyróżnia się na tle hoteli, bo o jego sile nie świadczy tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim przebywają. Zachęcamy wszystkich do poznania atutów Clipstera, który na co dzień dostępny jest dla nielicznych – dodaje Kinga Kuczyńska ze STARTERA.

Wynajęcie pokoju w ramach „Clipster Summer” jest możliwe do połowy września 2016 roku. Informacje o wynajęciu mikro apartamentów i atrakcjach w Clipsterze dostępne są na stronie: http://clipster.pl/summer.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem