SpinLister – czas na rower

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Rower to coraz popularniejszy środek lokomocji, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Dlatego warto odnotować fakt,W okresie wiosennym przejażdżka rowerem wydaje się być interesującym środkiem lokomocji. Pierwszego kwietnia SpinLister został udostępniony publicznie i już zebrał pierwsze rezerwacje.

Rower to coraz popularniejszy środek lokomocji, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Dlatego warto odnotować fakt, że pierwszego kwietnia ruszył SpinLister, czyli internetowa wypożyczalnia rowerów. Serwis zebrał już pierwsze rezerwacje.

SpinLister jest startupem, który pozwoli nam zarobić na wynajmie roweru albo pomoże znaleźć osobę, która nam go pożyczy na określonych warunkach. Naszą przygodę ze SpinListerem rozpoczynamy od wpisania miejsca skąd chcielibyśmy wypożyczyć rower. Po wpisaniu ulicy otrzymujemy oferty osób, które mogą wynająć swój środek lokomocji za drobną opłatą. Wypożyczający podpisuje umowę dotyczącą wynajmu roweru, warunków wypożyczenia oraz wzięcia odpowiedzialności za niego. Pieniądze za wypożyczenie i oddanie roweru są przekazywane właścicielowi w czekach przysyłanych co dwa tygodnie pod wskazany adres, bądź na konto w PayPalu.

Startup z założenia, oprócz dzielenia się sprzętem rowerowym, ma pomóc w kontaktach międzyludzkich i sprawić, by ludzie poznawali nowe osoby. Kilku osobom chyba bardzo na tym zależy, bo za wypożyczenie swojego środka lokomocji proszą o symbolicznego dolara za cały dzień jazdy. SpinLister na tą chwilę działa wyłącznie w Nowym Jorku i w San Francisco.

źródło: mashable.com