Sport-informer.pl – piłkarskie wiadomości

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Sport Informer to serwis który zbiera artykuły o piłce nożnej z 210 polskojęzycznych źródeł (ich ilość ciągle rośnie). Wiadomości w Sport Informerze ukazują się w czasie rzeczywistym bez konieczności przeładowywania strony.

Sport Informer to serwis, który zbiera artykuły o piłce nożnej z 210 polskojęzycznych źródeł (ich ilość ciągle rośnie). Wiadomości w Sport Informerze ukazują się w czasie rzeczywistym bez konieczności przeładowywania strony.


Sport Informer to 48 kanałów tematycznych o piłce nożnej w kraju i na świecie, w każdym prezentujemy wiadomości dostarczane na żywo tzn. że informacje u nas pojawiają się praktycznie zaraz po tym kiedy zostają opublikowane w źródle. Możemy zaryzykować stwierdzenie, że na chwilę obecną jesteśmy najwierniejszym i najpełniejszym na polskim rynku obrazem internetowych wiadomości o piłce nożnej.

Wybieranie pojedynczych kanałów tematycznych jest bardzo intuicyjne. Dzięki zakładce mySPIN dajemy użytkownikowi możliwość decydować o tym, które wiadomości są dla niego najważniejsze – wystarczy zaznaczyć kilka checkboksów, które znajdują się przy kanałach tematycznych i przejść na zakładkę mySPIN.

Żadnego logowania – serwis będzie pamiętał za użytkownika jakie kanały wybrał (oczywiście, jeśli w przeglądarce włączona jest obsługa ciasteczek).

Za mało? Dorzućmy więc jeszcze, że Sport Informer to także: wersja LITE na urządzenia mobilne, prezentowanie wyników meczów na żywo, tickerBOX. A już niebawem – terminarze, tabele, artykuły blogerów.

źródło: informacja prasowa