Spotkaj się z nauczycielem online i poszerzaj swoją wiedzę!

Dodane: 26.06.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Obecnie każdy ceni sobie wolną chwilę, której brakuje w pogoni za sukcesem i pieniędzmi. Szybko płynący czas nie pozwala wielu osobom na dokształcanie się czy podjęcie szkoleń lub kursów.

E-learning odpowiada na problemy związane z brakiem czasu. Nauczanie z wykorzystaniem Internetu jest niewątpliwie formą dydaktyczną, która pozwala na zastrzyk wiedzy bez konieczności fizycznej obecności na sali wykładowej. Dzięki tej formie nauki można przejść nie tylko szkolenia i kursy. E-learning może być rozwiązaniem nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm.

Jedną z platform, która umożliwia kursy e-learningowe w szerokim zakresie tematycznym jest TOKEO.pl, pierwsza w Polsce platforma kompleksowego doradztwa online. Platforma ta zrzesza nie tylko Ekspertów wielu dziedzin, ale oferuje pomoc w praktycznie każdej z dziedzin. Twój nauczyciel znajduje się po drugiej stronie monitora.

Choć serwis istnieje na rynku Polskim dopiero od dwóch miesięcy, już udało im się zyskać Ambasadorów TOKEO, którymi są m.in: Maciej Lewiński – certyfikowany trener Google AdWords i Google Analytics, który na terenie całej Polski przekazuje swoją wiedzę na temat analityki internetowej, Wojciech Paździor – coach kariery i właściciel firmy Active Strategy, który pomaga zwiększyć satysfakcję z tego, co się robi, a swoje sesje przeprowadza również w formie e-learningowej. Do ich grona należy również liczna grupa nauczycieli, trenerów, szkoleniowców oraz specjalistów BHP, którzy oferują kursy za pomocą Internetu, a po ukończonym szkoleniu przesyłają certyfikaty za pomocą e-maila.

Na TOKEO można zaczerpnąć wiedzy nie tylko od znanych osobowości. Można też odbyć korepetycje, przygotować się do egzaminów oraz nauczyć języka obcego. Każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o IT czy przejść kurs dobrego sprzedawcy, znajdzie skuteczne rozwiązanie na platformie. Porady zawodowe i szkolne dzięki TOKEO to już nie problem.

Metoda e-learningowa jest wciąż stosunkowo młoda. Liczna grupa potencjalnych odbiorców nie do końca ma świadomość potencjału nauki online. TOKEO zorientowało się na prężnie rozwijający się rynek, a tym samym na rosnące i zmieniające się potrzeby konsumentów. Oferuje nie tylko pomoc dydaktyczną, ale doradztwo biznesowe, finansowe, prawne, sesje psychologiczne, pomoc architektów, konsultacje medyczne, trenerów personalnych, dietetyków online a także wiele innych grup kategorii.

TOKEO to platforma, która łączy Ekspertów wielu dziedzin. W jednym miejscu można załatwić wszystkie swoje problemy, rozwiać wątpliwości lub nauczyć się języka obcego. Daje możliwość spotkania się z Ekspertem online o każdej godzinie i w każdym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką komputer z dostępem do internetu, a zdobywanie wiedzy staje się prostsze niż kiedykolwiek.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem