Sprawdź, gdzie warto być w bezpłatnej aplikacji coigdzie.pl na smartfony z Androidem!

Dodane: 19.08.2013

Mam Startup

Udostępnij:

W Google Play pojawiła się bezpłatna aplikacja coigdzie.pl, dzięki której użytkownicy telefonów z Androidem łatwo i szybko sprawdzą, gdzie warto być i co warto zobaczyć. Aplikacja coigdzie.pl to kilkanaście tysięcy wydarzeń z całej Polski, ponad 2000 koncertów, 3000 spektakli teatralnych oraz 130 0

W Google Play pojawiła się bezpłatna aplikacja coigdzie.pl, dzięki której użytkownicy telefonów z Androidem łatwo i szybko sprawdzą, gdzie warto być i co warto zobaczyć. Aplikacja coigdzie.pl to kilkanaście tysięcy wydarzeń z całej Polski, ponad 2000 koncertów, 3000 spektakli teatralnych oraz 130 000 projekcji kinowych w każdym miesiącu.

Dzięki aplikacji coigdzie.pl użytkownicy otrzymają za darmo dostęp do największej bazy wydarzeń i repertuarów w Polsce, a także szereg przydatnych funkcjonalności – sprawdzą, co ciekawego dzieje się w ich okolicy, zobaczą, jakie filmy grane są w najbliższych kinach czy dowiedzą się, jakie wydarzenia będą odbywać się w miejscowości, do której wyjeżdżają. Każde wydarzenie zlokalizowane jest na mapie, dzięki czemu łatwo można sprawdzić, jak na nie dojechać. W sekcji polecane użytkownik znajdzie wydarzenia w swojej okolicy rekomendowane przez zespół coigdzie.pl, a jeżeli interesuje go konkretna impreza może ją szybko wyszukać po wybraniu lub wpisaniu słowa kluczowego (gatunek, nazwa imprezy czy nazwisko artysty) w wyszukiwarce znajdującej się pod ikonką z lupką.

Repertuary na dany dzień mogą być sortowane zarówno według kin oraz teatrów jaki i według filmów i granych spektakli. Dzięki temu użytkownik może łatwo wyszukać repertuar danego kina czy teatru, jak i informacje o seansach wybranego filmu lub spektaklach, które odbywają się w okolicy jego przebywania. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, w aplikacji znajduje się nie tylko obszerny opis, grafika, godzina rozpoczęcia, adres wydarzenia i jego lokalizację na mapie, ale także informacja o cenach biletów, telefon oraz link do strony organizatora wydarzenia.

Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, dzięki czemu użytkownik na bieżąco jest informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez. W menu aplikacji można ustawić lokalizację oraz zmienić datę i promień wyszukiwania. Aplikacja może sama zgeolokalizować użytkownika.

W aplikacji znajdują się m.in. następujące wydarzenia ze wszystkich miejscowości w Polsce: repertuar kin, repertuar teatrów, koncerty i festiwale, imprezy klubowe i taneczne, wydarzenia dla dzieci i rodzinne, wydarzenia sportowe (mecze, turnieje, biegi, wyścigi czy rozgrywki ligowe), wystawy i wernisaże,

Bezpłatna aplikacja coigdzie.pl od listopada 2012 toku dostępna jest także w Marketplace i cieszy się dużą popularnością i uznaniem użytkowników telefonów z Windows Phone 7 i 8.

Aplikację można pobrać po kliknięciu w link coigdzie.pl w Google Play i coigdzie.pl w Marketplace.

źródło: informacja prasowa