Sprawdź kto stoi za największą inwestycją mobilną roku 2012

Dodane: 11.07.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Taxi5 to aplikacja mobilna mająca na celu ułatwienie i przyśpieszenie procesu zamówienia taksówki. Aplikacja działa na smartfonach z systemami Android i iOS. Jest to największa inwestycja mobilna roku 2012. Videochat odbędzie się w Poniedziałek – 15.07.2013 o godz.11:00.

Taxi5 to aplikacja mobilna mająca na celu ułatwienie i przyśpieszenie procesu zamówienia taksówki. Aplikacja działa na smartfonach z systemami Android i iOS. Jest to największa inwestycja mobilna roku 2012. Videochat odbędzie się w Poniedziałek – 15.07.2013 o godz.11:00.

Zespół brał udział w wielu konkursach: wygrał DemoCamp w 2012 roku oraz zajął II miejsce w kategorii „Best Design” w konkursie TNW Polish Startup Awards 2013.

Jeżeli działasz w branży mobilnej, startupowej, biznesowej lub jesteś użytkownikiem Taxi5 ten videochat jest dla Ciebie. Dowiesz się na nim kto stoi za tym projektem, jak doszło do inwestycji i w jakim kierunku Taxi5 idzie. Będziesz też mógł zadać pytania zespołowi Taxi5!

Zależy nam, aby poznać naszych użytkowników, ich oczekiwania, opinię na temat naszej aplikacji, a także abyście Wy poznali nas, wiedzieli kto jest odpowiedzialny za stworzenie aplikacji i kto za tym wszystkim stoi – mówi Monika Saleh, specjalista ds. e-marketingu w Taxi5.

Zespół Taxi5 cały czas wprowadza kolejne zmiany, chcąc spełnienić oczekiwania użytkowników, dopasować aplikację, aby była jak najbardziej intuicyjna i prosta w obsłudze.

Opinia użytkownika jest dla nas najważniejsza, dlatego stawiamy na nowoczesną formę komunikacji z użytkownikiem naszej aplikacji – komentuje Piotr Płachta – specjalista ds. mobile marketingu w Taxi5.

Dla najbardziej aktywnych uczestników czekają nagrody! Uczestnicy, którzy nadeślą najciekawsze pytania, zostaną nagrodzeni rocznym dostępem do wybranego kursu e-learningowego firmy Funmedia.

Pytania można kierować przez Facebook’a , Twittera oraz na maila: [email protected]Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku. Tam na bieżąco będą aktualizowane informacje dotyczące videokonferencji.

Videochat będzie dostępny na kanale Taxi5 – http://www.ustream.tv/channel/taxi5pl

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem