Sprawdź nowe Nozbe w wersji 3.0

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Odświeżony wygląd, konta biznesowe z rozbudowanymi rolami w projektach, usprawnienia w kalendarzu oraz wiele mniejszych, ale równie ważnych zmian – oto Nozbe 3.0.

Witamy w nowym świecie Nozbe. W ostatnich miesiącach nasza aplikacja bardzo się zmieniła. W każdej z ostatnich aktualizacji wprowadzaliśmy funkcje, nad którymi pracowaliśmy od dawna.

Najnowsza wersja oznaczona numerkiem 3.0 zwieńcza 9 lat działalności firmy. W tej wersji wprowadzamy konta biznesowe, rozbudowane role osób w projektach, nowy design oraz wiele drobnych usprawnień w działaniu aplikacji, metodzie logowania, w kalendarzu oraz klawiaturze na iOS.

Konta dla biznesu to nie tylko możliwość tworzenia dużych, produktywnych teamów oraz priorytetowe wsparcie zespołu Nozbe dla wszystkich jego użytkowników. To również nieograniczona możliwość nadawania rozbudowanych ról dla osób w firmie: dodatkowi administratorzy oraz goście w projektach. Widzimy, że dzięki temu możliwości zastosowania Nozbe w dużych organizacjach zwiększają się wielokrotnie.

9 lat działalności świętujemy na swój sposób. Odliczając 9 dni do publikacji nowej wersji Nozbe, codziennie udostępnialiśmy prezenty, które pomagały się lepiej zorganizować lub odsłaniały rąbek tajemnicy dotyczącej nowych funkcji. Pojawiły się m.in. materiały pokazujące kulisy powstawania aplikacji, darmowy ebook oraz audiobook na temat produktywności, najciekawsze materiały z Productive! Magazine, do których dodaliśmy szablony Nozbe.HOW. Na deser opublikowaliśmy film z naszego jesiennego zjazdu firmowego.