Start-up – okiem Pomysłodawcy i Inwestora!

start up okiem pomyslodawcy i inwestora
Udostępnij:
8 maja w Krakowie i 9 maja w Katowicach odbędą się spotkania z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Swoim doświadczeniem oraz radami w prowadzeniu biznesu podzielą się m.in. Webshake.TV, Topicmarks, Lingapp, Time Solutions i inni.

8 maja w Krakowie i 9 maja w Katowicach odbędą się spotkania z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Swoim doświadczeniem oraz radami w prowadzeniu biznesu podzielą się m.in. Webshake.TV, Topicmarks, Lingapp, Time Solutions, Unico Software oraz Mementis. O priorytetach w inwestowaniu w stat-up’y opowie Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja, Epic Ventures, TLP Inwest, IBM Polska oraz Inkubator Obserwatorium Zarządzania.

Spotkania mają na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby pozyskać kapitał.

Wydarzenia podzielone są na dwa bloki tematyczne.

W pierwszej części zatytułowanej „Start-up okiem Pomysłodawcy” czołowi przedstawiciele przedsiębiorstw powstałych w oparciu o innowacyjne pomysły odpowiedzą na pytania:

  • Jakie są kluczowe czynniki sukcesu w działalności start-up?
  • Jaką drogę trzeba przejść, aby pozyskać Inwestora?
  • Jak wygląda współpraca z Inwestorem?
  • Jak chronić i skutecznie wdrażać pomysł na biznes?

Podczas bloku „Start-up okiem Inwestora”, osoby inwestujące kapitał w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju podzielą się informacjami :

  • Czego Inwestor oczekuje od Pomysłodawcy?
  • Jakie są priorytety i logika interesów Inwestora?
  • Rewolucyjny, czy ewolucyjny - który pomysł ma szanse na pozyskanie kapitału?
  • Jakie formy wsparcia oferują Inwestorzy?

Udział w seminarium jest bezpłatny. Rejestracje na wydarzenie odbywa się na stronie Inkubatora Obserwatorium Zarządzania http://inkubator.obserwatorium.pl/spotkania.

Organizatorem cyklu seminariów Kapitał na start jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Patronem medialnym wszystkich wydarzeń są portale Nf.pl, MamBiznes.pl. Proseedmag.pl oraz PSAB-I.

Seminaria są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Do zobaczenia!

źródło: informacja prasowa