STARTER zaprasza na świętowanie w startupowym gronie! Czas na finał międzynarodowego konkursu CESA

starter zaprasza na swietowanie w startupowym gronie czas na final miedzynarodowego konkursu cesa
Udostępnij:
Już 21 października w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się krajowy finał Central European Startup Awards (CESA). Wydarzenie zakończy zmagania w międzynarodowym konkursie, którego celem jest wyróżnienie innowacyjnych przedsiębiorców i startupów z 10 europejskich państw.

W piątkowe popołudnie najlepsi otrzymają nagrody, a światowi prelegenci zainspirują uczestników. 

Central European Startup Awards to corocznie wręczane nagrody, które przyznaje międzynarodowe jury i społeczność startupowa dla młodych firm i przedsiębiorców reprezentujących 10 państw Europy Środkowo-Wschodniej. Finał w Polsce organizuje Krajowy Partner konkursu – Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

W trakcie piątkowego wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 16.30 w STARTERZE, nagrody otrzymają osoby wybrane przez środowisko startupowe w 10 kategoriach, w tym między innymi: startup roku, inwestor roku, najbardziej wpływowa kobieta czy najlepszy coworking. O ostatecznym werdykcie zdecydują wyniki głosowania internautów i ocena jury, w którego składzie znaleźli się m.in. Beata Stelmach (GE), Magda Borowik (FinTech Poland), Małgorzata Jasnoch (STARTER), Katarzyna Rusek (SAP Polska) czy Michał Bańka (PARP).

STARTER zaprasza na spotkanie każdego, kto ma ochotę na rozpoczęcie weekendu od startupowych inspiracji i networkingu:

– Serdecznie zapraszamy na wydarzenie i wspólną celebrację osiągnięć polskiego środowiska startupowego. Finał CESA to nie tylko okazja do wręczenia nagród laureatom, ale także szansa na spotkanie z ekspertami i inwestorami, którzy będą gośćmi STARTERA tego popołudnia – przekonuje Justyna Linowiecka z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

A w gronie gości znajdą się wyjątkowi prelegenci, tacy jak: Beata Stelmach, CEO firmy GE na Polskę i kraje nadbałtyckie czy Diogo Alves – przedsiębiorca i inwestor, członek rady World Economic Forum w Portugalii.

Krajowy Finał konkursu Central European Startup Awards odbędzie się 21 października o godz. 16.30 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapisy są dostępne na stronie: www.eventbrite.com/e/cesa-polish-national-finals-tickets-27884080034. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska.