Startują zgłoszenia do czwartej edycji Polish Tech Night

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Czwarta edycja Polish Tech Night odbędzie się 27. września 2018 roku w berlińskim kampusie Silicone Allee. Zgłoszenia dla polskich start-upów na pitch przed niemieckim ekosystemem są już dostępne na stronie wydarzenia.

fot. mat. prasowe

Znamy już jednego z finalistów tegorocznej edycji: na partnerskiej konferencji Infoshare, Biolumo, start-up z obszaru digital health pracujący nad technologicznym rozwiązaniem problemu związanego z dopasowywaniem skutecznych antybiotyków, wygrał w maju br. “dziki bilet” do Berlina. Kto jeszcze dostanie szansę zaprezentowania swojej firmy przed niemieckimi inwestorami? Czekamy na zgłoszeniazapisy trwają do 15. sierpnia 2018 roku na stronie www.polishtechnight.com. 

O Polish Tech Night

Od października 2016 roku organizatorzy Polish Tech Night zapraszają polskie start-upy i niemieckich inwestorów, instytucje otoczenia biznesu i innych przedstawicieli startupowego community do Berlina, aby zaprezentowali wzajemne korzyści współpracy niemiecko-polskiej. Polish Tech Night to regularne wydarzenie i trwały pomost między Niemcami a Polską.  

W poprzednich trzech edycjach na berlińskiej scenie swoje rozwiązania pokazało już 20 polskich startupów. Byli wśród nich: Airly, Aisens, Bin-e, Everytap, G1ant, Higgs, Hyper Poland, Infermedica, Kontakt.io, Legimi, LiveCall, MobiReh, Salesbook, Sense, Sky Tronic, Skynamo Aerospace, Smart Technology Group, Train&Benefit i V-Bonic. Ponadto w trzeciej edycji wzięło udział ponad 250 uczestników, z czego prawie ⅕ miała możliwość wzięcia udziału w cyklu warsztatów przybliżających specyfikę działań na niemieckim rynku.

– Na Polish Tech Night zaprezentowaliśmy po raz pierwszy nasze rozwiązanie w Berlinie. Poznaliśmy tam wiele ważnych osobowości, z którymi nawiązaliśmy znaczące relacje biznesowe. Od tego wydarzenia rozpoczęła się nasza przygoda w Niemczech – napisał Aisens na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– Chciałem wybrać się do Berlina, aby poznać berlińską społeczność startupową i jestem pod wrażeniem! Tutejszy networking jest świetny! – powiedział Michał Misiek, założyciel Airly.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia