Startuje aplikacja mobilna platformy Pozamiatane.pl

startuje aplikacja mobilna platformy pozamiatanepl
Udostępnij:
Pozamiatane.pl, serwis łączący klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami, wprowadził kolejne udogodnienie. Od początku lipca można korzystać z bezpłatnej aplikacji, dzięki której złożenie zamówienia jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Wizytę eksperta od sprzątania można zarezerwować z dowolnego miejsca, korzystając z urządzenia z systemem iOS lub Android.

Wśród najważniejszych funkcji aplikacji należy podkreślić szybkość działania. Wystarczy 60 sekund, aby z dowolnego miejsca złożyć zamówienie. Ze smartfonem w ręku łatwo dokonać rezerwacji sprzątania, określając przy tym wszystkie wymagania, takie jak preferowany dzień i godzinę oraz zakres usług, a na koniec wybierając konkretną osobę spośród proponowanych ekspertów.

Z wszystkich funkcjonalności można korzystać w ramach dobrze zaprojektowanej, intuicyjnej i jednolitej kolorystycznie szaty graficznej.

– Celem jaki przyświeca nam od samego początku jest ułatwienie życia tym, którzy nie lubią, nie chcą lub nie mają czasu sprzątać w domu czy w biurze. Wygodę chcemy zapewnić już na etapie składania zamówienia, stąd anglojęzyczna wersja serwisu oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności. Teraz przyszła pora na aplikację – komentuje Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl. – Obecnie działamy w całej Warszawie, ale planujemy rozwój na kolejne miasta w Polsce. Aplikacja to kolejny element, który wesprze naszą ekspansję – dodaje.

Na Pozamiatane.pl oprócz standardowego sprzątania, można zamówić także mycie okien czy prasowanie, a jeśli tylko chcemy sprzątacz, podczas pracy może skorzystać z własnych, wyspecjalizowanych środków czystości.

Po zakończeniu usługi, można ocenić sprzątacza w kilku kategoriach, zarówno w formularzu na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Oceny są niezwykle ważne i stanowią pomoc dla kolejnych klientów, którzy szukają najwłaściwszej osoby.

-

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. Dostarcza rozwiązanie, które umożliwia szybkie zamówienie bezpiecznego sprzątania przez całą dobę. Platforma powstała w 2015 roku. Obecnie działa na terenie całej Warszawy.