Startuje aplikacja mobilna platformy Pozamiatane.pl

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Pozamiatane.pl, serwis łączący klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami, wprowadził kolejne udogodnienie. Od początku lipca można korzystać z bezpłatnej aplikacji, dzięki której złożenie zamówienia jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Wizytę eksperta od sprzątania można zarezerwować z dowolnego miejsca, korzystając z urządzenia z systemem iOS lub Android.

Wśród najważniejszych funkcji aplikacji należy podkreślić szybkość działania. Wystarczy 60 sekund, aby z dowolnego miejsca złożyć zamówienie. Ze smartfonem w ręku łatwo dokonać rezerwacji sprzątania, określając przy tym wszystkie wymagania, takie jak preferowany dzień i godzinę oraz zakres usług, a na koniec wybierając konkretną osobę spośród proponowanych ekspertów.

Z wszystkich funkcjonalności można korzystać w ramach dobrze zaprojektowanej, intuicyjnej i jednolitej kolorystycznie szaty graficznej.

– Celem jaki przyświeca nam od samego początku jest ułatwienie życia tym, którzy nie lubią, nie chcą lub nie mają czasu sprzątać w domu czy w biurze. Wygodę chcemy zapewnić już na etapie składania zamówienia, stąd anglojęzyczna wersja serwisu oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności. Teraz przyszła pora na aplikację – komentuje Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl. – Obecnie działamy w całej Warszawie, ale planujemy rozwój na kolejne miasta w Polsce. Aplikacja to kolejny element, który wesprze naszą ekspansję – dodaje.

Na Pozamiatane.pl oprócz standardowego sprzątania, można zamówić także mycie okien czy prasowanie, a jeśli tylko chcemy sprzątacz, podczas pracy może skorzystać z własnych, wyspecjalizowanych środków czystości.

Po zakończeniu usługi, można ocenić sprzątacza w kilku kategoriach, zarówno w formularzu na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Oceny są niezwykle ważne i stanowią pomoc dla kolejnych klientów, którzy szukają najwłaściwszej osoby.

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. Dostarcza rozwiązanie, które umożliwia szybkie zamówienie bezpiecznego sprzątania przez całą dobę. Platforma powstała w 2015 roku. Obecnie działa na terenie całej Warszawy.