Startuje platforma dla branży nurkowej Divecentre24

Dodane: 02.08.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już od dziś właściciele centrów nurkowych oraz instruktorzy indywidualni mogą korzystać z nowoczesnej platformy Divecentre24. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi opartemu na pięciu modułach, zarządzanie centrami i szkołami nurkowymi staje się niezwykle proste.

Rejestrując się na stronie Divecentre24.com można skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i poznać najważniejsze zalety platformy.

Każdy z modułów dostępnych na Divecentre24 odpowiada za innego rodzaju zadania, począwszy od zarządzania bazami danych klientów i wypożyczalniami sprzętu, poprzez śledzenie napraw i przeglądów, po organizację kursów i ekspedycji nurkowych. Dzięki technologii RWD użytkownicy Divecentre24 mogą korzystać z platformy w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie czy komputerze.

– Mimo że branża nurkowa od dawna korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, do tej pory brakowało sprawnego i zaawansowanego narzędzia, które ułatwi codzienną pracę – mówi Michał Myczkowski, współzałożyciel Divecentre24. Dlatego dzięki owocnej współpracy profesjonalistów i pasjonatów nurkowania powstała platforma Divecentre24 – wszechstronny system, który zapewnia całkowicie nową jakość w zarządzaniu centrami i szkołami nurkowymi ­– dodaje.

Wśród twórców Divecentre24 znalazł się m.in. Sebastian Borek –  doświadczony nurek i instruktor, właściciel centrum nurkowego TICADA. Dzięki uruchomieniu Divecentre24 liczba klientów naszego centrum zwiększyła się aż o 42%, a nasza wydajność znacząco wzrosła – mówi Borek.

Platforma Divecentre24 dostępna będzie w 7 językach – polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz rosyjskim. Rejestrując się i wykupując dostęp do platformy, użytkownik może założyć dowolną liczbę kont dla swoich pracowników. Miesięczny koszt korzystania z Divecentre24 zaczyna się już od 24€.

fot. pixabay.com