Startup Contest: kto powalczy o 30 tys. EURO w gotówce?

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Startup Contest: kto powalczy o 30 tys. EURO w gotówce?

Udostępnij:

Złożone z inwestorów i ekspertów biznesowych jury Startup Contest – największego w CEE konkursu organizowanego w ramach konferencji Infoshare wyłoniło 30 półfinalistów, którzy powalczą o nagrody w wysokości 30 tysięcy EURO w gotówce. Finał konkursu odbędzie się 15 października br. w AmberExpo w Gdańsku.
Do konkursu, zgłosiło się ponad 300 startupów z 46 krajów. Przeważająca część projektów pochodzi z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Izraela. Najwięcej zgłoszonych pomysłów to rozwiązania z branż: FinTech, E-commerce oraz MedTech. Dużą grupę uczestników stanowią także start-upy social impact oraz te, zajmujące się ochroną środowiska.

Finał Startup Contest odbędzie się drugiego dnia konferencji Infoshare (15 października 2021 r.). Wtedy jury wyłoni trzech zwycięzców konkursu. Główna nagroda to 20 tys. EUR w gotówce. Startupy, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają kolejno 7 tys. i 3 tys. EUR. Nagrody ufundował Partner Główny konferencji – Prezydent Miasta Gdańsk.

Pełna lista półfinalistów Startup Contest jest dostępna pod tym linkiem.

Startupowy Hyde Park nad polskim morzem

Infoshare to największa konferencja startupowa organizowana od 2007 roku. To miejsce prezentacji przełomowych rozwiązań i okazja do spotkania innowatorów z całego świata, a także wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Dotąd w wydarzeniu wzięło udział blisko 45 tysięcy uczestników. W konkursie Startup Contest odbywającym się od 2014 roku, wzięło udział już ponad 3600 firm.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 14-15 października 2021 r. w AmberExpo w Gdańsku.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie organizatora.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem