Startup Europe Week 2017 w Katowicach

Dodane: 26.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 7 lutego br. rozpocznie się katowicka edycja międzynarodowego projektu Startup Europe Week. Organizacją lokalnej odsłony zajmuje się grupa Spin Digital, na co dzień oferująca rozwiązania z obszaru IT i marketingu oraz kompleksowe wsparcie innowacyjnych pomysłów biznesowych.

Startup Europe Week to inicjatywa promowana przez Komisję Europejską, która ma na celu wspieranie przedsiębiorczości, a szczególnie rozwoju młodych przedsiębiorców w różnych regionach Europy. Formuła projektu dostosowana jest do specyfiki naszego kontynentu i kładzie nacisk na rolę lokalnego środowiska; ma też pozwolić na stworzenie platformy dialogu pomiędzy startupami i przedsiębiorcami a inwestorami, przedstawicielami samorządów lokalnych czy instytucjami otoczenia biznesu. Współtworzenie projektu zadeklarowało ponad 280 organizatorów z niemal 40 europejskich krajów. 

Wydarzenie będzie także okazją do wymiany doświadczeń w ramach networkingu. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się między innymi Jindřich Fáborský (Director of the Marketing Festival s.r.o.), Przemysław Grzywa (President YES for Europe European Confederation of Young Entrepreneurs), Grzegorz Kurzyp (Co-Founder ideaHub.eu) oraz Omri Shacham (mentor Google z Izraela). 

– W ramach tegorocznej edycji w Katowicach odbędzie się szereg spotkań dla biznesu, inwestorów i startupów. Uczestnicy będą mogli posłuchać o tym, jak efektywnie prowadzić firmę, współpracować z potencjalnymi inwestorami, a także poznać specyfikę środowisk startupowych z różnych punktów widzenia – mówi Kuba Nagórski, CMO i Founder Spin Digital, który również wystąpi podczas SEW17.

Katowicki Startup Europe Week trwać będzie w dniach 7-9 lutego 2017 roku. Wszystkie wydarzenia odbędą się w siedzibie grupy Spin Digital, na terenie Fabryki Porcelany. Szczegółowa agenda dostępna na stronie http://bit.ly/StartupEuropeWeek_Katowice. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem