Startup Europe Week Płońsk 2017

Dodane: 18.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już w czwartek, 9 lutego Płońsk zaprasza na Startup Europe Week – konferencję kompleksowo poświęconą środowisku StartUp’ów.

9 lutego to zdecydowanie dzień startupów w całej Europie, a również w Polsce. To inicjatywa realizowana przez SEW, promowana przez Komisję Europejską i Startup Europe. W Płońsku natomiast organizacji konferencji podjął się Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny – Park Spółdzielczy w Płońsku współpracujący przy tym projekcie z Fundacją Pracy Narodów, Płońską Izbą Gospodarczą i BT Progress.

 Cel:

  • Popularyzacja mazowieckich środowisk StartUp w mniejszych miejscowościach,
  • Prezentacja najlepszych funkcjonujących projektów StartUp z regionu
  • Wskazanie dróg finansowania w 2017r. tym którzy chcieliby spróbować własnych sił z własnym StartUp

Dlatego proponujemy spotkanie w jednym miejscu skupiające pomysłodawców biznesu i podmioty gotowe zainwestować w interesujące i co ważne w innowacyjne projekty startup. 

Prezentacje, konsultacje, panel dyskusyjny, czyli wszystko to, co prowadzi do nawiązania relacji biznesowych środowisk zainteresowanych tematem StartUp, zaplanowane zostało w trakcie płońskiej odsłony Startup Europe Week w siedzibie Mazowieckiego Parku Naukowo Technologicznego przy ulicy H. Sienkiewicza 11. Znajdziecie tu Państwo wiele odpowiedzi na pytania jak dobrze rozpocząć karierę zawodową lub działalność biznesową, gdzie szukać źródeł dofinansowania, czy w jaki sposób ją skutecznie wypromować. 

Po informacje na temat Startup Europe Week zapraszamy na stronę www.mpnt.pl oraz na nasz facebookowy profil @mazoviaagropark. Do uczestników konferencji można dołączyć poprzez rejestrację.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem