StartUp Mixer – Gala Finałowa konkursu Wrocław Business Starter

Dodane: 13.12.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Wrocław Business Starter (WBS) jest programem skierowanym do osób, które mają pomysł na własną firmę. Konkurs daje szansę uczestnikom na bezpłatne rozpoczęcie biznesu w Inkubatorze AIP we Wrocławiu pod okiem specjalistów oraz rozwoju swoich kompetencji i umiejętności

W najbliższą środę, tj. 14. grudnia w Hotelu Mercure we Wrocławiu odbędzie się Gala Finałowa konkursu organizowanego przez Inkubator AIP we Wrocławiu oraz firmę UBS, podczas której finaliści zaprezentują swoje koncepcje, a także zostaną ogłoszone wyniki na najlepszy pomysł biznesowy. Zwycięzcy na podium otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł i 5 tys. zł.

Wydarzenie uświetni obecność Tomasza Karwatki – Prezesa Zarządu firmy Divante, który podzieli się wiedzą z zakresu pozyskiwania pierwszych klientów w start-upie. Dodatkową atrakcją będzie występ uczestnika The Voice of Poland – Wojciecha Kiełbasy. StartUp Mixer jest skierowany do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, poszukujących inspiracji, wsparcia i kontaktów do realizacji swojego pomysłu biznesowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

MamStartup jest patronem medialnym tego wydarzenia