Startup mytalent.pl odbierze widzów telewizyjnym programom rozrywkowym?

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Od kilku lat Polacy poświęcają nawet po kilka godzin tygodniowo na oglądanie programów rozrywkowych poświęconych odkrywaniu talentów. Emocjom, które towarzyszą prezentacjom profesjonalistów i amatorów nie ma końca, a po każdym odcinku fani tego typu rozrywki czują niedosyt; za krótko, za mało.

Od kilku lat Polacy poświęcają nawet po kilka godzin tygodniowo na oglądanie programów rozrywkowych poświęconych odkrywaniu talentów. Emocjom, które towarzyszą prezentacjom profesjonalistów i amatorów nie ma końca, a po każdym odcinku fani tego typu rozrywki czują niedosyt; za krótko, za mało.


Wraz z pojawieniem się internetowego odpowiednika telewizyjnego show, łączącego cechy portalu społecznościowego z wirtualnym bankiem twarzy – mytalent.pl – poszukiwacze talentów mogą przenieść swoją uwagę do internetu i bez ograniczeń czasowych zapoznawać się z sylwetkami uzdolnionych osób. Co więcej, każda osoba obdarzona talentem może zaprezentować swoje zdolności, wziąć udział w castingu talentów, zyskać fanów, a może nawet znaleźć popyt na swoje występy w realu. mytalent.pl daje niesamowite możliwości promocji nieodkrytych talentów!

Wirtualne castingi to jedna z ulubionych funkcjonalności użytkowników serwisu mytalent.pl – mówi  Michał Sokołowski, pomysłodawca i właściciel mytalent.pl. – Powodzeniem cieszy się też możliwość dodawania filmów wideo i zdjęć. Coraz więcej odkrywamy talentów dzieci, którym poświęcona jest specjalna sekcja serwisu Talenty Kids.

Startup mytalent.pl przyciąga najlepszych!
mytalent.pl jest pierwszym w Polsce tak mocno rozbudowanym serwisem typu talent show, dzięki czemu możliwości aktywnej prezentacji i promocji uzdolnień użytkowników są wyjątkowo duże. Internauci biorą udział w castingach on-line, mogą się wzajemnie nominować do udziału w konkursach, mogą oceniać i komentować, a także nawiązywać znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

mytalent.pl to przede wszystkim miejsce promocji samego siebie – talentu, wyglądu, osobowości. W jaki sposób zacząć zatem karierę? Użytkownik mytalent.pl może w swoim profilu umieścić opis swojej osoby, zdjęcia oraz filmy. Potem może poddać się ocenie pozostałych użytkowników, cieszyć  się z sukcesów, korzystać z konstruktywnej krytyki i czekać na moment, gdy zaczną do niego napływać propozycje współpracy od firm, czy instytucji. Aktywności użytkowników ma sprzyjać system punktowej motywacji użytkowników, którzy są promowani za dodawanie treści czy też głosowania. Zebrane punkty można wymieniać w tzw. „sklepiku” na wirtualne prezenty.

Dla kogo jest mytalent.pl?

Startup mytalent.pl to serwis skierowany do kilku grup odbiorców. Na przeglądaniu treści zgromadzonych w serwisie skorzystać mogą:

  • Osoby utalentowane – zamieszczają materiały w kategoriach: Modeling, Śpiew & Muzyka, Taniec, Aktorstwo, Sport, Osobowości, Fotografia, Fryzjerstwo, Projektowanie, Stylizacja, Wizaż
  • Fani – przeglądają, komentują, głosują
  • Rodzice/opiekunowie – zarządzają kontami dla najmłodszych (<13 lat) Talenty Kids
  • Firmy z branży rozrywkowej – prezentują ofertę, komentują, głosują, udzielają wskazówek, zamieszczają oferty

Jeżeli rozwój serwisu mytalent.pl potoczy się tak dynamicznie, jak wskazują obecne prognozy, kto wie, czy internauci nie będą sugerowali swoim ulubionym wykonawcom podjęcia próby występu w programach telewizyjnych. Przecież każda wielka kariera, obok życia w off-linie, toczy się przede wszystkim w internecie!

źródło: informacja prasowa