Startup na studiach – jak odnieść sukces? Zapraszamy na wydarzenie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Startup na studiach – jak odnieść sukces? Zapraszamy na wydarzenie

Udostępnij:

Brak doświadczenia w roli przedsiębiorcy jest czynnikiem, który zwiększa ryzyko niepowodzenia podczas zakładania swojej pierwszej firmy. Dotyczy to zwłaszcza osób młodych chcących założyć własny startup w czasie studiów. Wielu founderów udowadnia jednak, że stworzenie prężnie działającego biznesu przed otrzymaniem dyplomu uczelni wyższej jest możliwe!

Myślisz o założeniu własnego startupu w trakcie studiów? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go rozwinąć? Chcesz poznać success stories młodych founderów? Jeżeli ciekawi Cię któreś z powyższych zagadnień, wydarzenie organizowane przez SKN SGH Ventures oraz SKN Startupów i Innowacji jest kierowane właśnie do Ciebie!

Podczas najbliższego wydarzenia: „Startup na studiach – jak odnieść sukces?” swoimi doświadczeniami podzielą się polscy przedsiębiorcy, którzy pierwsze kroki jako founderzy stawiali w czasie studiów. Gośćmi w trakcie panelu będą:

  • Wojtek Sadowski, CEO i co-founder Packhelp – jednego z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce, który umożliwia samodzielne projektowanie i zamawianie spersonalizowanych opakowań;
  • Luk Pstrong, CEO i co-founder Therapify – wirtualnej kliniki zdrowia psychicznego w Polsce dedykowanej dla pracowników;
  • Kuba Mocarski i Thomas Werner, jedni z najmłodszych founderów w Polsce, którzy pozyskali inwestycję od funduszu VC na rozwój Stepapp – platformy umożliwiającej zamówienie sprzątania domu w modelu subskrypcyjnym.

Podczas webinaru zostaną poruszone tematy związane m.in. z fundraisingiem, doborem właściwego zespołu oraz największymi wyzwaniami, jakie mogą spotkać młodych przedsiębiorców. Uczestnicy opowiedzą o swoich doświadczeniach oraz przekażą cenne wskazówki, które mogą okazać się przydatne podczas tworzenia swojego startupu.

Po zakończeniu dyskusji zostanie zorganizowana sesja Q&A, w ramach której wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli zadać pytania panelistom. Jeżeli myślisz o stworzeniu swojego biznesu, nie możesz ominąć tego wydarzenia!

Organizatorzy czekają na Was już 14 grudnia 2021 r. o godzinie 19:00 na Facebook Live! Link do wydarzenia znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia