Startup Pirates w Krakowie

startup pirates w krakowie
Udostępnij:
Tydzień warsztatów i spotkań z mentorami oraz inwestorami, szansa na nawiązanie kontaktów, a nawet pozyskanie funduszy - to wszystko czeka na przyszłych przedsiębiorców z Krakowa. W dniach 25.05 – 1.06.2013 po raz pierwszy odbędzie się tutaj program akceleracyjny dla młodych firm - Startup Pirates.

Tydzień warsztatów i spotkań z mentorami oraz inwestorami, szansa na nawiązanie kontaktów, a nawet pozyskanie funduszy - to wszystko czeka na przyszłych przedsiębiorców z Krakowa. W dniach 25 Maja – 1 Czerwca 2013 po raz pierwszy odbędzie się tutaj program akceleracyjny dla młodych firm - Startup Pirates.

Startup Pirates jest globalną organizacją non-profit mającą na celu budowę lepszego świata poprzez wzmocnienie umiejętności młodych przedsiębiorców w zakresie tworzenia i realizacji swoich projektów (przez mentoring, doradztwo oraz inwestycje w nowo zawiązywane spółki). Pracujemy w 10 międzynarodowych zespołach na trzech kontynentach - w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Gromadząc wizjonerów i młodych przedsiębiorców pragniemy inspirować, pomagać przy podejmowaniu trudnych decyzji, uczyć się od siebie nawzajem i razem pracować nad rozwijaniem pomysłów biznesowych i rozpoczęcie nowych start-upów.

W Polsce Startup Pirates odbył się w Poznaniu, a we wrześniu 2013 planowane jest spotkanie w Gdańsku. Przyszedł czas na KRAKÓW! W dniach 25 maja – 1 czerwca 2013 to właśnie tu odbędzie się jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, którego głównym celem będzie wsparcie merytoryczne i finansowe młodych firm, które zgłoszą się do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym.

W przeciągu tygodnia młodzi twórcy będą mieli możliwość zapoznać się z poszczególnymi etapami powstawania startupu, wziąć udział w rozlicznych warsztatach prowadzonych przez wybitne postaci świata biznesu (mentorów, inwestorów, przedsiębiorców oraz aniołów biznesu), oraz zrealizować swoje największe marzenie. Startup Pirates nie ma ograniczeń co do wieku, zawodu czy tematyki. Jednakże, aby wziąć udział w przedsięwzięciu wymagana jest znajomość języka angielskiego. Rekrutacja do programu trwa!

Więcej informacji