STARTUP PROGRAM – zapisy do bezpłatnego programu dla startupów tylko do 28 lutego!

Dodane: 19.02.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Startup Program to 4 edycja projektu stworzonego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Program składa się z 4 etapów: szkolenia z komunikacji i budowy marki, biznesu i rozwoju produktu, miesięcznego mentoringu, prezentacji przed jury oraz wystawienia się podczas KONFERENCJI INNOVATION.

Do tegorocznego etapu zostanie zakwalifikowanych 10 startupów wyłonionych na drodze obrad jury. Każdy z startupów będzie miał możliwość udziału w całodziennych szkoleniu, gdzie uzupełni swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych narzędzi komunikacji, a także pozna spełnione już zawodowo startupy i aniołów biznesu. Poza tym TOP10 odbędą także miesiąc mentoringu ze specjalnie przydzielonym mentorem – będzie to czas na dzielenie się wiedzą, doradztwo i naukę. W tym roku do grona wybitnych specjalistów dołączyli: Magdalena Kot-Szczepańska (Dyrektor departamentu marketingu korporacyjnego ING Bank Śląski), Kuba Dudek (SpeedUp Group – Menager Inwestycyjny), Sebastian Grabowski (Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Orange Labs Polska), Inga Kasak (Dyrektorka Zarządzająca Black Swan Fund, Anioł Biznesu), Jan Zając (Współzałożyciel i prezes Sotrendera), Wiola Łada-Szewczenko (Head of Ecselis, Havas Media Group), Marcin Olkowicz (Dyrektor Generalny Związku Firm Public Relations), Wojtek Ławniczak (Head of Strategy and Innovation Very Human Services), Antoni Kaniowski (Head of Innovation, 180heartbeats + JUNG v. MATT).

W kwietniu odbędą się prezentacje startupów przed jury – jeden ze startupów otrzyma wyjątkową nagrodę, jaką będzie wyjazd na międzynarodową startupową konferencję. W zeszłym roku zwycięski startup Virthu prezentował się podczas Festiwalu Cannes Lions w strefie innowacji. Nagroda zostanie wręczona na KONFERENCJI INNOVATION 24 kwietnia w Warszawie, w Reducie Banku Polskiego. Tam też zostanie stworzona specjalna strefa startupowa, gdzie TOP10 będą mogły prezentować swoje usługi.

Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego i odbywają się za pośrednictwem wypełnienia formularza zgłoszeniowego – do pobrania na stronie projektu www.startup.sar.org.pl. Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem