Startup Safary Berlin chce otworzyć drzwi do niemieckich startupowych biur

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Grupa entuzjastów Startup Safary, która odwiedza startupowe biura potrzebuje naszego wsparcia. Jego twórcy planują stworzyć światowy dzień drzwi otwartych dla zainteresowanych startupami. Do spełnienia zamierzonego celu potrzebują 10 tysięcy euro.

Grupa entuzjastów Startup Safary, która odwiedza startupowe biura potrzebuje naszego wsparcia. Jego twórcy planują stworzyć europejski dzień drzwi otwartych dla zainteresowanych startupami. Do spełnienia zamierzonego celu potrzebują 10 tysięcy euro.


Wydarzenie będzie przypominać to popularną noc muzeów, ale zamiast odwiedzać muzea, będziemy odwiedzać startupowe biura. Nie będzie się to też dziać w nocy, ale od 8 rano do północy. – czytamy na stronie głównej wydarzenia. Jeszcze przed 6 września gospodarze będą mogli udostępnić na stronie dane dotyczące uczestnictwa w europejskim dniu drzwi otwartych. Celem całego zamieszania jest przekazywanie wiedzy uczestnikom wydarzenia i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Jeśli zawsze chciałeś poznać ludzi, którzy stoją za startupem, z którego korzystasz na co dzień, to masz na to okazję – przekonują organizatorzy Startup Safary.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału video, promującego zbiórkę funduszy. MamStartup objął patronatem to wydarzenie.

 

 

Więcej informacji o samej zbiórce pieniędzy znajdziecie pod tym adresem: www.startnext.de/startupsafary