Startup Sauna powraca!

Dodane: 07.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

22 września odbędzie się finał trzeciej polskiej edycji Startup Sauna – fińskiego akceleratora dla startupów pochodzących z krajów bałtyckich. Główną nagrodą w konkursie jest znaczne zwiększenie szans przy składaniu zgłoszeń do czołowego 6-o tygodniowego programu akceleracyjnego...

22 września odbędzie się finał trzeciej polskiej edycji Startup Sauna – fińskiego akceleratora dla startupów pochodzących z krajów bałtyckich. Główną nagrodą w konkursie jest znaczne zwiększenie szans przy składaniu zgłoszeń do czołowego 6-o tygodniowego programu akceleracyjnego, odbywającym się w Helsinkach. Natomiast dla laureatów fińskiego finału, tygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej. Czasu na zgłoszenia jest już niewiele, ponieważ zapisy trwają tylko do 16.09.2012.

Startup Sauna stworzony został z myślą o startupach szukających inwestycji zalążkowych, zajmujących się różnymi dziedzinami, pod warunkiem, że mają potencjał do rozwoju na rynkach międzynarodowych. Do tej pory, program ukończyło 36 startupów, którym akcelerator pomógł uzbierać ponad 8.6 milionów euro.

Organizatorem finału jest po raz kolejny Łukasz Młodyszewski.

Gośćmi specjalnymi finału będą:

  • Ilkka Kivimäki – Head Coach Startup Sauny, seryjny przedsiębiorca i inwestor;
  • Hugo Santos – doświadczony programista (m.in. NEC);
  • Aape Pohjavirta – seryjny przedsiębiorca oraz mentor (m.in. Founder Insititute);

Zgłoszenia można wysyłać używając formularza umieszczonego na dole strony:

http://startupsauna.com/en/2012/08/warsaw-warmup-22-9-2012/

źródło: informacja prasowa