Startup Stage zbliża się wielkimi krokami

startup stage zbliza sie wielkimi krokami
Udostępnij:
Już 7 czerwca odbędzie się kolejna edycja jednego z najpopularniejszych wydarzeń integrujących szeroko pojęte środowisko startupowe. Ponadto będzie to już druga edycja zorganizowana pod skrzydłami członków Koła Naukowego Rynku Kapitałowe INDEX, działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Temat przewodni wydarzenia to #ENTERTAINMENT. Poruszone zostanie zagadnienie rozrywki jako usługi, która odgrywa coraz ważniejszą rolę w biznesie.

fot. unsplash.com

W roli prelegentów wystąpią znani i cenieni na całym świecie praktycy, którzy są ekspertami w obszarze związanym z tematem przewodnim wydarzenia. Kamil Pohl (Film Director w Platige Image) oraz Dariusz Wolak (Investor Relations Manager w 11 Bit Studios) podzielą się swoimi doświadczeniami oraz opowiedzą o swoich spostrzeżeniach  związanych z zagadnieniami poruszanymi podczas eventu.

Wydarzenie, którego pełna nazwa to Startup Stage by KNRK INDEX #2 odbędzie się 7 czerwca w PastramiDeli, w Krakowie. Oprócz kwestii merytorycznych przekazanych przez najlepszych w swoich dziedzinach prelegentów będzie również czas na networking oraz integrację wszystkich uczestników przy akompaniamencie muzyki na żywo. Ponadto podczas wydarzenia szansę na zaprezentowanie swoich rozwijających się biznesów w 5-minutowych pitchach otrzymają wybrani przedstawiciele, którzy zostaną wyłonieni spośród przesłanych wcześniej zgłoszeń. Poniżej przedstawiony jest harmonogram nadchodzącej edycji Startup Stage:

18:00 – Registration

18:45 – Community update & open mic

19:00 – Startup Pitches

19:20 – Speaker’s speech

20:00 – Q&A

20:15 – Networking

Prelegenci prosto z Platige Image oraz 11 Bit Studios

Na temat kwestii związanych z tematyką wydarzenia wiedzą niemal wszystko. Przekazaną wiedzę zapewne potwierdzą swoimi cennym doświadczeniem. Podsumowując w branży dotyczącej szeroko pojętej rozrywki ciężko znaleźć lepszych specjalistów.

Kamil Pohl (Platige Image) - Związany z Platige Image od 2007 r. Pracował jako dyrektor artystyczny i manager przy reklamach dla tak prestiżowych marek, jak Coca-Cola, Duracell, Orange, Orbit czy Metlife. Brał udział w realizacji projektów "Wiedźmin", "Ambicja", "Move Your Imagination", "Paths of Hate".  Wśród jego licznych osiągnięć znajduje się realizacja zdjęć do serialu animowanego Canal+ "Niezły Kanał" oraz stylizowanej na komiks reklamy Nike z udziałem Cristiano Ronaldo. 

Dariusz Wolak (11 Bit Studios) - Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Od 2000 roku dziennikarz „Prawa i Gospodarki”. Od 2003 roku związany z „Parkietem”, w którym m.in. pisał o spółkach technologicznych, w tym z branży gier komputerowych. W czerwcu 2015 roku przeszedł do 11 Bit Studios S.A. gdzie odpowiada za relacje inwestorskie.

Podsumowując

Startup Stage by KNRK INDEX #2 to kolejna edycja cyklicznych spotkań odbywających się w Krakowie już od 5 lat. Organizowana przez grupę znajomych, którzy chcą pokazać, że nie istnieją rzeczy niemożliwe oraz, że dzięki pełnemu zaangażowaniu można stworzyć wartościową pozycję pośród najlepszych wydarzeń poświęconych rozwojowi technologicznemu naszego pokolenia. Więcej informacji znajduje się na: https://www.facebook.com/StartupStage/?ref=br_rs

Równocześnie przypominamy, że na opisane wyżej wydarzenie obowiązuje bezpłatna rejestracja: https://startupstagebyknrkindex2.splashthat.com/