StartupMeetings.com - setki startupowych eventów i jeden kalendarz

startupmeetingscom setki startupowych eventow i jeden kalendarz
Udostępnij:
StartupMeetings.com to kalendarz startupowych eventów z całego świata. To nasz nowy projekt, który właśnie ujrzał światło dzienne.

StartupMeetings.com to kalendarz startupowych eventów z całego świata. To nasz nowy projekt, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Codziennie na całym świecie powstają nowe startupy. Społeczność ludzi pracujących nad nimi jest bardzo silna i przykłada dużą wagę do networkingu, dlatego też co roku w różnych zakątkach naszego globu odbywają się setki (a najpewniej tysiące) różnego rodzaju startupowych eventów - campów, konferencji, spotkań, konkursów etc.

Startupy z samego założenia mają globalne ambicje i pojawiają się ze swoimi projektami na zagranicznych eventach. Jak jednak sprawdzić, gdzie i kiedy dzieje się coś ciekawego? Zadaliśmy sobie to pytanie i okazało się, że znalezienie w sieci jednego miejsca, w którym można by było w łatwy i wygodny sposób znaleźć te wszystkie informacje nie jest łatwe. Tak narodził się pomysł na Startup Meetings.

Dziś oddajemy projekt w Wasze ręce i zachęcamy Was do współpracy. Chcemy, by ten projekt był globalnym, użytecznym narzędziem dla wszystkich startupowców. Tak więc jeśli chcecie współtworzyć Startup Meetings, to zapraszamy do kontaktu.

Serwis znajdziecie pod adresem: http://www.startupmeetings.com/

Czekamy na Wasze komentarze i opinie!