Startupowy Prezentownik od PFR Ventures

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Startupowy Prezentownik

Udostępnij:

Startupowy Prezentownik to baza produktów i usług polskich startupów, które mogą sprawdzić się jako prezent na nadchodzące Święta. Zestawienie przygotował zespół PFR Ventures.

– Co roku przeglądam bazę naszych spółek portfelowych, aby znaleźć inspiracje na upominki dla pracowników PFR Ventures. Stwierdziłem, że w tym roku taką listą podzielimy się szerzej. W efekcie powstał „Start-upowy Prezentownik” – na swoim profiluj na LinkedIn napisał Maciej Polak, Communications Manager w PFR Ventures – Na liście znajdziecie start-upy działające w modelu B2C, których produkty lub usługi mogą stanowić przyjemny upominek lub zwyczajnie pomogą Wam w Świątecznym rozgardiaszu. Część z firm podzieliła się też kodami rabatowymi!

Z Prezentownikiem możecie zapoznać się na stronie https://pfrventures.pl/prezentownik

Równolegle, przez cały grudzień na stronie na stronie startup.pfr.pl będą pojawiać się teksty dotyczące modelu B2C wśród startupów. Spodziewajcie się materiałów z komentarzami Macieja Krausa, Marcela Animuckiego, Adama Jesionkiewicza, Michała Siody i Artura Kurasińskiego.

Jeśli uważasz, że w Prezentowniku brakuje oferty Twojego startupu, możesz to zgłosić za pomocą formularza znajdującego się na stronie.