Startupy na Targach eHandlu (specjalna oferta dla czytelników MamStartup)

Dodane: 15.04.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Ray Nolan z Hostelworld.com, Benjamin Teszner z PrestaShop, ponad 100 wystawców, 2000 zwiedzających – 25 kwietnia w Poznaniu odbędą się 4. Targi eHandlu. Masz Startup związany z e-commerce? Chcesz dotrzeć do swoich klientów? Bądź na Targach eHandlu!

Ray Nolan z Hostelworld.com, Benjamin Teszner z PrestaShop, ponad 100 wystawców, 2000 zwiedzających – 25 kwietnia w Poznaniu odbędą się 4. Targi eHandlu. Masz Startup związany z e-commerce? Chcesz dotrzeć do swoich klientów? Bądź na Targach eHandlu!

Targi eHandlu to jedyne w Polsce wydarzenie w formule targowej skierowane do przedstawicieli sklepów internetowych (w roli Zwiedzających) oraz firm oferujących usługi i produkty dla tego rynku (jako Wystawców). Pierwsza edycja odbyła się w maju 2011 w Poznaniu (Międzynarodowe Targi Poznańskie) i była pierwszym tego typu eventem w naszym kraju. Celem Targów jest zapewnienie idealnych warunków do integracji środowiska e-commerce oraz wymiany doświadczeń na tym polu. Od czasu swojej pierwszej edycji Targi eHandlu zgromadziły ponad 250 Wystawców oraz 4000 Zwiedzających.

Na Targach eHandlu spotkać będzie można m.in. przedstawicieli agencji interaktywnych, usług logistycznych, porównywarek cen, programów afiliacyjnych, platform płatnościowych oraz sklepowych, narzędzi wspierających komunikację (e-mail marketing, mobile marketing) oraz wszelkich usług związanych w jakikolwiek sposób z e- commerce, którzy przygotują dla zwiedzających specjalne zniżki.

Targi eHandlu to również część edukacyjna – podczas wydarzenia można bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach i prezentacjach dotyczących ciekawych produktów i usług.

Tematy warsztatów:

 • Relacje z klientami – wymogi prawne w e-handlucj

 • Zwiększanie sprzedaży w eCommerce
 • Tools and Toys for Facebook
 • Wdrożenie sklepu internetowego w oparciu o platformę Magento
 • Automatyzacja procesów logistycznych w sklepie internetowym
 • Marketing personalizowanych rekomendacji produktowych w RTB i inne źródła nowych sprzedaży
 • Podczas Targów udostępnione zostaną 2 sceny, na których odbędą się równoległe otwarte prezentacje nowych produktów i narzędzi dla rozwijania e-biznesu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ray Nolan (twórca Skyscanner.com i Hostelworld.com), który wystąpi w bloku prezentacji Keynote Speakerów. Obok Raya Nolana wystąpią także Benjamin Teszner (Dyrektor Generalny PrestaShop) oraz Frederic Saigne (Dyrektor Sprzedaży na Europę Północną i Wschodnią Zanox.com).

  Firmy działające nie dłużej niż 2 lata mogą kupić stoisko w Strefie Startup.

  Do 22 kwietnia 2013 r. na hasło mam_startup

  stoisko za: 749 zł brutto zamiast 799 zł.

   

  Jak zrealizować kod upoważniający do zniżki?

  1. Zarezerwuj stoisko: http://startups.targiehandlu.pl/booking
  2. Wpisz kod promocyjny – mam_startup
  3. Pakuj się do Poznania.

  W dniach 24-25.04 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, podczas których będzie można wziąć udział w 2 panelach wykładów tj. „Rozwijamy biznes” oraz „StartUp! Krok po kroku do własnej firmy”. W ramach pierwszego panelu Maciej Lewiński z Google Polska opowie jak zaistnieć w Interecie. Drugi panel dotyczyć będzie aspektów prawnych prowadzenia biznesu w sieci – szczególnie ciekawym wydaje się być wykład „eHandel a podatki” prowadzony przez Violettę Tylka z Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Masz Startup związany z e-commerce? Chcesz dotrzeć do swoich klientów?

  Bądź na Targach eHandlu!

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem