10zeta.pl

inna, społeczność, e-commerce
http://10zeta.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

10zeta to miejsce do sprzedaży własnych usług, przysług, czasu (taki sklep z usługami). Każda osoba fizyczna czy firma może wystawić ofertę wykonania usługi, podstawowa musi kosztować 10 zł, za tą kwotę można sprzedawać coś, co nie wymaga sporego zaangażowania.

Branża: e-commerce, społeczność

Finansowanie: własne

Model biznesowy: pośrednictwo

Adres: www.10zeta.pl

 

 

Czym jest Wasz projekt?

10zeta to miejsce do sprzedaży własnych usług, przysług, czasu (taki sklep z usługami). Każda osoba fizyczna czy firma może wystawić ofertę wykonania usługi, podstawowa  musi kosztować 10 zł, za tą kwotę można sprzedawać coś, co nie wymaga sporego zaangażowania. Do usługi można dodawać ekstra płatne dodatki i na nich zarabiać. Klient ma do wyboru, czy zamówić usługę za 10 zł czy wybrać dodatki za większą cene. UWAGA, projekt jest w fazie pozyskiwania zleceniobiorców, dlatego ofert jest jeszcze niewiele, proszę zwrócić uwagę oceniającym projekt :)

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem bezrobocia i odwracamy rynek zleceń do góry nogami, czyli to zleceniobiorcy tworzą swoje oferty, wyceniają je i czekają na zlecenia, dlatego podstawowa usługa kosztuje 10 zł, żeby tanio pozyskać zleceniodawce, który będzie mógł przetestować zleceniobiorcę. Serwis będzie pośredniczył w transakcjach miedzy zleceniodawcami i zleceniobiorcami, wpłata za usługę jest pobierana z góry, ale wypłata jest dopiero po wykonanym i zatwierdzonym zleceniu. na 10zeta to zleceniobiorca stawia warunki, opisuje co za konkretną opłatę wykona, można negocjować, ale nie ma cen do negocjacji

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest skierowany do młodych ludzl, bezrobotnych, w wieku 16 - 30 i osób starszych chcących dorobić 50+. Ofertę kierujemy również do firm, jednak zdaję sobie sprawę, że 10 zł to za niska kwota, żeby ich zainteresować.

Kto stoi za projektem?

Rafath Khan - człowiek orkiestra ;). Ponad 13-sto letnie doświadczenie w programowaniu, kilka własnych serwisów za plecami, w tym bazarek.pl - gorzka lekcja biznesu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował 10.10 o 10:10, i jest na etapie testów i pozyskiwania zleceniobiorców do wystawiania ofert. Po uzyskaniu około 100 ofert będzie reklamowany i promowany w celu pozyskania zleceniodawców i kolejnych zleceniobiorców

Jakie są plany rozwoju?

Przede wszystkim pozyskać 100(0) ofert i zacząć pozyskiwać zleceniodawców. Projekt jest nastawiony głownie na rynek polski, kolejnym etapem może być 50zeta i 100zeta do zleceń już konkretniejszych. Kwota z góry ustalona jest po to, aby obie strony wiedziały co, za co i za ile ktoś płaci i pracuje.

Startupy

Dodaj startup