4GIFT.pl

e-commerce
http://4gift.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

4GIFT.pl to miejsce, w którym możesz kupić oryginalne prezenty. Staramy się dostarczać naszym klientom nietypowe gadżety, oraz wszelkiego rodzaju produkty, które sprawdzają się jako upominki.

Czym jest Wasz projekt?

4GIFT.pl to miejsce, w którym możesz kupić oryginalne prezenty. Staramy się dostarczać naszym klientom nietypowe gadżety, oraz wszelkiego rodzaju produkty, które sprawdzają się jako upominki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim rozwiązujemy problem nudnych i oklepanych prezentów. Chcemy żeby zamiast kupować skarpetki, książki czy perfumy ludzie postawili na coś oryginalnego. Coś co jest zaskakujące, czasami śmieszne, ale zawsze nietypowe. Staramy się żeby takie właśnie były nasze produkty.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz produkt kierujemy przede wszystkim do ludzi młodych, w szczególności do kobiet, które szukają "czegoś ciekawszego" niż prezenty dostępne w tradycyjnych sieciach sklepów. Nie jest to jednak reguła, bo często kupują u nas osoby starsze. Jak więc widać dla nich również kwestia wyróżnienia się i postawienia na nietypowy upominek jest ważna.

Kto stoi za projektem?

Projekt od początku jest robiony własnymi siłami. Za całością stoją 2 osoby - Kinga Kałuzińska i Wojtek Latoszek. Razem zajmujemy się wszystkim od przyjmowania zamówień, poprzez obsługę klientów po marketing i szukanie nowych produktów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Działamy już prawie od 2 lat (stukną nam 15 listopada). Udaje nam się sprzedawać od pierwszego dnia. Jesteśmy rentowni i udaje nam się rosnąć z miesiąca na miesiąc, także jest nieźle;]

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy otworzyć kolejne sklepy, jednak skupiamy się tylko i wyłącznie na segmencie online. Nie mamy planów otwierania tradycyjnych placówek. Jesteśmy też w trakcie uruchamiania kilku niszowych serwisów powiązanych z tematyką gadżetów, prezentów i designu.

Startupy

Dodaj startup