5pillows

aplikacje
www.5pillows.com
Finansowanie:
fundusz
Model biznesowy:
inny, abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Piąteczka! Stworzyliśmy aplikację internetową, która pozwala robić obsługę klienta na światowym poziomie. Były dwa kluczowe powody, dla których powstało 5pillows. Pierwszym było wkurzenie nas jako klientów wszechobecną obsługą niskiej jakości. Drugim - brak narzędzi, które wspierałyby małe firmy w kontakcie z klientami. Te czasy już za nami. Z radością przedstawiamy pierwszą wersję aplikacji internetowej 5pillows!

Jaki problem rozwiązujecie?

5pillows pomaga małym firmom ulepszać obsługę klienta, aby była prosta, szybka, ludzka i wyjątkowa. Po prostu pomagamy ludziom przestać tracić klientów. Od teraz rozwiązujemy problemy klientów na jednym, wygodnym ekranie. Sercem aplikacji jest tablica zgłoszeń. To tu spływają sprawy klientów przesłane przez e-mail, Twittera, Facebooka i połączenia głosowe. 5pillows zbiera również informacje zwrotne od klientów i zamienia je w wiedzę dla osób zarządzających, aby umożliwić im ulepszanie firmy. Stworzyliśmy nie tylko wspaniałą aplikację internetową.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikację kierujemy do małych firm. Dzięki 5pillows znamy odpowiedź na trzy pytania, które zadaje sobie chyba każdy właściciel firmy, dbający o swoich klientów. Czy jesteśmy lepsi niż sześć miesięcy wcześniej? Czy zapewniamy klientom realną pomoc i budujemy ich zaufanie? Czy spełniamy ich oczekiwania? Dzięki 5pillows pomaga w tym w tym, żeby komunikacja z klientami była skuteczna, a jednocześnie prosta i ludzka.

Kto stoi za projektem?

Zespół 5pillows tworzy grupa osób pozytywnie zakręconych na punkcie światowej klasy obsługi klienta. Twórcą 5pillows jest Michał Jerzyk, wcześniej m.in. dyrektor zarządzający, kierownik działu supportu, dziennikarz. Warto wymienić także Radka Białasa, Jana Wyrwińskiego, Macieja Grenia czy Dawida Wilkiewicza. Świetny support z naszej strony zapewni Magda Tomaszewska, która radzi i inspiruje na blogu 5pillows. Projektem opiekuje się Piotr Ptaszyński, a od strony marketingowej czuwa Monika Serafin.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Wystartowaliśmy z pierwszą wersją aplikacji. Z czego jesteśmy na tym etapie najbardziej dumni? Z połączenia kanałów e-mail, telefon, Facebook i Twitter (jeden klient, nie kilku). Interfejsu sprzyjającego rozmowie, nie wypełnianiu formularza. Wsparciu klienta przez najlepsze praktyki przemycane w aplikacji np. powiadomienie, kiedy zrobić na kliencie najlepsze pierwsze wrażenie. Stworzyliśmy przyjazną aplikację, która nie marnuje naszego czasu na zaznajomienie się z jej działaniem, zaczynamy lepszą obsługę od razu, już przy pierwszym zalogowaniu.

Jakie są plany rozwoju?

Aplikacja 5pillows ma pomagać małym firmom nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. W najbliższym czasie przygotujemy aplikację w pełni dostępną dla klientów anglojęzycznych.

Startupy

Dodaj startup