6obcy.pl

rozrywka, społeczność, aplikacje
http://6obcy.pl
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Strona 6obcy.pl to aplikacja internetowa, która pozwala na swobodne rozmowy z przypadkowymi ludźmi z całej Polski.

Czym jest Wasz projekt?

Strona 6obcy.pl to aplikacja internetowa, która pozwala na swobodne rozmowy z przypadkowymi ludźmi z całej Polski. Wystarczy wejść na stronę i wybrać przycisk "połącz z obcym", po wybraniu system losuje dostępnego obcego i rozpoczyna się czat. W każdej chwili można się rozłączyć i przejść do następnej rozmowy. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać i porozmawiać o swoim hobby, czy też na inny dowolny temat.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wiele mówiono o polskiej czatruletce, miejscu gdzie każdy może wejść i z miejsca porozmawiać z kompletnie obcą osobą z całej polski. Chodziło o to, aby dostępna była platforma, gdzie dosłownie w każdej chwili każdy może zamienić z kimś słowo w prosty, anonimowy i niewymagający rejestracji sposób. Spodobała nam się ta idea i postanowiliśmy ją zrealizować.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest tak naprawdę do wszystkich. Za równo do młodych jak i starszych. Każdy może wejść i miło spędzić czas.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją 3 osoby. Cała trójka ma osobne zadania, aby zapewnić odpowiednią jakość usług.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie reklamy. Obecnie użytkowników można spotkać cały dzień, ale w szczególności w godzinach nocnych. Stworzyliśmy również stronę dla wiernych fanów na facebooku, gdzie na bieżąco informować będziemy o zmianach, oraz prowadzić ogólny blog na temat strony.

Jakie są plany rozwoju?

Mamy na celu wejść do świadomości szerszej grupy internautów. Wiemy już, że pomysł się podoba. Na stronie są już stali bywalcy. Następny ruch to sprawić, aby dowiedziało się o tym większe grono. Użytkowników wciąż przybywa, także jesteśmy dobrej myśli.

Startupy

Dodaj startup