allcool.pl

e-commerce
www.allcool.pl
Finansowanie:
inne, business angels, inwestor prywatny
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

allCool.pl jest platforma dropshippingową, która będzie łączyć niewielkich producentów niszowych alkoholi regionalnych z konsumentem. Dzięki naszemu rozwiązaniu rzemieślnicy tworzący ciekawe napitki na rynek regionalny będą mogli oferować swoje wyroby szerokiemu gronu odbiorców zainteresowanych ich wyrobami.

Jaki problem rozwiązujecie?

allCool.pl będzie kanałem dystrybucji dla małych regionalnych wytwórców niszowych alkoholi. Konsumenci poszukujący niestandardowych i nieznanych sobie smaków z serwisu allCool.pl będą mogli dostać ciekawe napitki po cenach producenta. Eliminujemy pośredników - to producent sam ustala ceny. Dzięki naszemu rozwiązaniu zysk jednostkowy producenta jest większy a koszt konsumenta niższy. AllCool.pl zarządza logistyką - w ten sposób sprawiamy, że koszty wysyłki ponoszone przez konsumenta są niższe.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest kierowany do koneserów i pasjonatów nowych smaków, do poszukiwaczy i odkrywców, którym nie jest obojętne czym się delektują.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi trójka przyjaciół, którzy lubią spędzać czas w swoim towarzystwie i raczyć się przy okazji dobrymi regionalnymi alkoholami. Wszyscy są podróżnikami i odkrywcami, pasjonuje ich lokalna kuchnia i wyroby regionalnych rzemieślników. opowiadając sobie pewnego wieczoru o trunkach jakie kto smakował będąc gdzieś tam postanowili posmakować czegoś nietypowego. W lokalnym sklepie ziało nudą, dostępne były same klasyki... i tak narodził się ten projekt.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Pozyskaliśmy inwestorów i finansowanie - aż 33 inwestorów zainwestowało w nasz pomysł przez platformę na której możliwy możliwy jest crowdfunding udziałowy - crowdangels.pl i pozyskaliśmy aż 153% celu na kwotę prawie 77000 zł. Serwis mamy już gotowy, czekamy na regulaminy, umowy itp. Wkrótce start.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy aby z allCool.pl dostępne były alkohole regionalne z całej Europy. Już prowadzimy rozmowy z wytwórcami z Wielkiej Brytanii.

Startupy

Dodaj startup