Allewarsztaty

motoryzacja
allewarsztaty.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Allewarsztaty.pl to pierwsza w polsce niezależna platforma zleceniowa dla kierowców i warsztatów samochodowych. Dzięki naszemu systemowi w prosty sposób zarejestrujesz zlecenie naprawy a mechanicy z Twojego miasta będą składać dla niego ofertę. Dzięki temu szybko porównasz ceny nie tracąc czasu na dzwonienie i odwiedzanie wielu serwisów samochodowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy znaleźć dobry i tani warsztat samochodowy osobom które nie mają swojego "znajomego" warsztatu lub go mają ale chcą porównać jego ofertę z rykową. Korzystając z intuicyjnego formularza rejestrujemy zlecenie naprawy w którym możemy dodać zdjęcie, zdefiniować typ interesujących nas warsztatów i zakres terytorialny. Zainteresowane warsztaty mogą złożyć tylko oferty cenowe - nie ma opcji "do negocjacji" itp. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do prawdziwych ocen tylko od faktycznych klientów warstatu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wszystkich kierowców indywidualnych, małch i średnich firm i osób obsługujących mniejsze floty. Z drugiej strony zachęcamy do rejestracji wszystkie warsztaty samochodowe które poszukują kolejnych źródeł pozyskiwania klientów.

Kto stoi za projektem?

Projekt to w większości dziecko jednego człowieka wspomaganego przez zewnętrzną firmę deweloperską i znajomego project managera IT. W tej chwili poszukujemy do współpracy firmy marketingowej lub doświadczonego marketingowca internetowego który w zamian za udziały w przedsięwzięciu doda "kopniaka" naszemu rozwojowi.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W pełni funkcjonalny z ponad 50-cioma warsztatami we Wrocławiu. Na obecnym stadium liczba dodawanych zleceń jest jeszcze znikoma.

Jakie są plany rozwoju?

Rozwinięcie podstawowej działalnośći serwisu pozwoli na wykorzystanie potencjału zebranej bazy klientów i zaproponowania im innych produktów związanych z użytkowaniem samochodu. Mamy tu na myśli głównie sprzedaż ubezpieczeń samochodowych - jednak w modelu innym niż dotychczas widziany w internetowych porównywarkach.

Startupy

Dodaj startup