AllSales.pl

moda i uroda, lifestyle
www.allsales.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Modowe promocje w jednym miejscu. Allsales.pl to serwis z samymi wyprzedażami największych znanych sklepów z ciuchami. Zawsze najnowsze i tylko przecenione oferty w jednej, przejrzystej wyszukiwarce. Zaoszczędź pieniądze i czas.

Jaki problem rozwiązujecie?

AllSales.pl pomoże Tobie znaleźć wyprzedaże znanych marek i sklepów, bez wychodzenia z domu - oszczędza czas i pieniądze nie rezygnując z przyjemności wyszukiwania w mnóstwie produktów. Namierzyłeś/aś jakiś ciuch w centrum handlowym? Teraz dzięki AllSales dowiesz się, gdy będzie przeceniony lub znajdziesz coś podobnego w lepszej cenie lub lepszej jakości. A gdy już wybierzesz interesującą Cię odzież, po prostu przechodzisz na stronę sklepu i kupujesz. Nazwaliśmy się Przebieralnią Wyprzedaży i dokładnie tak to działa!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Osoby dokonujące zakupu modnej odzieży, głównie kobiety (choć to niby mężczyźni więcej na nie wydają). Osoby poszukujące outletów i wyprzedaży, robiące zakupy online.

Kto stoi za projektem?

Mała firma Since78 z dużym doświadczeniem i zgranym zespołem programistyczno-marketingowym.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Start z podstawową funkcjonalnością nastąpił we wrześniu. Cały czas wdrażane są nowe sklepy i rozszerzana oferta. Etap promocji mamy dopiero przed sobą.

Jakie są plany rozwoju?

Najbliższy czas to ciągłe rozwijanie oferty o znane marki firmy oraz zadbanie o własny wizerunek i generowanie targetowanego ruchu. Zależy nam też na przywiązaniu klientów czyli zadbaniu o userów powracających. W dalszych planach jest stworzenie wersji mobilnej o trochę innych funkcjach.

Startupy

Dodaj startup