Ankieta+

kariera i rekrutacja, marketing i reklama, e-commerce, aplikacje
http://www.ankietaplus.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Ankieta+ to internetowa platforma do budowania ankiet i testów, umożliwiająca kompleksowe prowadzenie badań ilościowych online. Platforma dystrybuowana jest w modelu SaaS, obecnie dostępna jest wersja webowa, dodatkowo zoptymalizowana pod urządzenia mobilne.

Czym jest Wasz projekt?

Ankieta+ to internetowa platforma do budowania ankiet i testów, umożliwiająca kompleksowe prowadzenie badań ilościowych online. Platforma dystrybuowana jest w modelu SaaS, obecnie dostępna jest wersja webowa, dodatkowo zoptymalizowana pod urządzenia mobilne. Oferujemy narzędzie do kompleksowego prowadzenia badań CAWI w tym projektowania kwestionariusza ankiety z jego dowolnym brandingiem włącznie, zbierania danych przez wiele różnych kanałów dystrybucji i analizy zebranych wyników.

Jaki problem rozwiązujecie?

Krzewiąc kulturę feedbacku chcemy wspomóc wszystkich mających potrzebę zebrania informacji lub opinii od dowolnej grupy osób na dowolny temat za pośrednictwem internetu. Przede wszystkim chcemy wyposażyć wielu polskich przedsiębiorców - głównie z sektora małych i średnich - w narzędzie, które umożliwi im regularne pozyskiwanie informacji o swoich produktach i usługach, a tym samym pomagające im te produkty i usługi optymalizować czy doskonalić. Jesteśmy gotowi doradzić im również w jaki sposób, jak często, a przede wszystkim o co powinni zapytać swoich klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Darmowe konta przede wszystkim do studentów i pracowników naukowych prowadzących regularnie badania na potrzeby dowodzenia hipotez naukowych. Konta premium do wszystkich właścicieli biznesu, którzy via ankieta online chcą poznawać potrzeby rynku, a także otrzymywać feedback nt. swoich usług i produktów. Dodatkowo firmy z sektora B2B, które doradzają swoim klientom i w projektach konsultingowych przeprowadzą badania mające na celu optymalizację procesów biznesowych swoich klientów.

Kto stoi za projektem?

Właścicielem AnkietaPlus.pl jest firma Prolabs.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Uruchomiliśmy w pełni funkcjonalna wersja systemu, zarówno z funkcjonalnościami darmowymi i premium. Kończąc ostatnie funkcjonalności niedługo wyjdziemy z bety. Rozpoczęliśmy aktywną sprzedaż i obecnie będziemy rozpoczynać działania marketingowe w sieci. Mamy pierwszych klientów premium i użytkowników w planie darmowym. Skupiamy się na pozyskiwaniu strategicznych klientów biznesowych.

Jakie są plany rozwoju?

Mamy bardzo agresywny proces developmentu. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy chcemy zamknąć backlog i prace developerskie w pierwszej wersji, która będzie mogła z sukcesem konkurować z najlepszymi narzędziami do badań ankietowych na świecie. Od tego momentu będziemy mogli udoskonalać narzędzie i wprowadzać totalnie nowe pomysły do świata narzędzi ankietowych online. W obszarze growth, przede wszystkim marketing i rozwijanie działań sprzedażowych i nowych kanałów dystrybucji.

Startupy

Dodaj startup