ANY

sport, rozrywka, lifestyle, społeczność, aplikacje
www.anyapp.mobi
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

ANY Action Near You jest aplikacją dla ludzi aktywnych (mamy tu na myśli nie tylko sport ), którzy chcą wiedzieć co ciekawego dzieje się w okolicy lub szukają innych do zorganizowania własnych akcji. Chcemy by ANY pomagało ogarnąć czas wolny, by ludzie poszerzali swoje horyzonty poprzez poznawanie nowych osób ich zajawek.

Jaki problem rozwiązujecie?

Są miliony ludzi i tyle samo zainteresowań, często jednak bratnie dusze czy też ludzie o podobnych zajawkach nie realizują swoich planów bo czegoś im brakuje. Raz brakuje ludzi do grania, a gier zespołowych jest cała masa, innym razem do wyjścia na piwko czy do teatru, squasha czy poćwiczyć w parku na świeżym powietrzu, a niektórzy po prostu chcą porozmawiać i poznawać nowych ludzi, tylko nie wiedzą gdzie znaleźć punkt zaczepienia. Dlatego stworzyliśmy Action Near You aby zaoszczędzić czas, który zwykle przeznaczamy na wykonywanie telefonów, wysyłanie tysiąca SMSów pozostających bez odpowiedzi i przeglądanie grup na Facebook’u czy forach w celu znalezienia partnera.. Po co poświęcać cenny czas na organizowanie działania kiedy mozna działać ? Naszą apkę wyróżnia system powiadamiania, jest szybki i konkretny, jak błyskawica:) To rozwiązanie pozwala wysłać POKA do skategoryzowanej grupy lub wyselekcjonowanych znajomych. Każdy do kogo wysyłamy wiadomość otrzymuje zaczepkę której NIE DA się przeoczyć ale za to umożliwia szybkie podjęcie decyzji Proste, wygodne, smart i szybkie - bo na tym skupiliśmy się w dużej mierze. Równie ważne jest dla nas by znaleźć konkretnie to co nas interesuje lub być znalezionym i nie martwić się co będziemy robić póżniej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt Action Near You kierujemy do ludzi aktywnych na wielu płaszczyznach. Ludzi aktywnych rekreacyjnie, sportowo lub kulturalnie, ciekawych świata, szukających nowych wyzwań i otwartych na nowe znajomości.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Sposobem na monetyzację jest uplasowanie się pomiędzy użytkownikiem a obiektem, a także podpowiadanie pomysłów na spędzenie czasu wolnego.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi 4 różnych kolesi. Sebastian Gardziej były pływak, gladiator i menago projektu, słowem - człowiek orkiestra,, Mateusz Sławiński dusza towarzystwa, idea man. Również były pływak z dużymi osiągnięciami, Piotr Patyk pasjonat historii i iskra całego projektu, to od niego wszystko się zaczęło. Przemek Popek ojciec i mąż, to on 3 razy przemyśli pomysły na które wpadniemy z Mateuszem i znajdzie wszystkie za i przeciw.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aktualnie mamy gotową wersję mvp na androida i w pocie czoła pracujemy nad wersja IOS, która ujrzy światło dzienne w maju. Prowadzimy już wstępne rozmowy z potencjalnymi inwestorami i szukamy takich, którzy wniosą do projektu coś więcej niż wkład materialny. Powoli bo z własnych środków zaczynamy promocję ANY.

Jakie są plany rozwoju?

Nie chcemy pominąć ważnej grupy użytkowników jakim są posiadacze Windows phonów i w tym celu chcielibyśmy zorganizować akcję Croudfundingową. Aplikacja rośnie i naturalnym celem jest znacząca liczba userów. By ich zebrać szykujemy ciekawe akcje [przy współpracy z wieloma partnerami. Darmowe treningi, vouchery, czy challenge (to nasz główny smaczek) nie tylko zachęcą, ale wręcz zapalą do działania :)

Startupy

Dodaj startup