anydata

biznes i finanse, aplikacje, produktywność
anydata.online/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt anydata.online to aplikacja webowa dla firm produkcyjnych i usługowych. Ułatwia zbieranie i analizę danych, które pomagają ocenić wydajność pracowników, wykorzystanie maszyn i urządzeń oraz jakość wykonywanych zadań.

Jaki problem rozwiązujecie?

Podnosimy produktywność pracowników. Zwiększamy wykorzystanie maszyn i urządzeń. Raporty generowane w aplikacji umożliwiają znalezienie "wąskich gardeł", pomagają ocenić rentowność zleceń. Eliminujemy papierowe lub excel'owe raporty pracy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, w większych firmach może wspomóc konkretny dział, lub obszar działania który trudno objąć dużym systemem zarządzania. Aplikacja sprawdzi się w monitorowaniu produkcji, dobrze poradzi sobie również wszędzie tam gdzie wykonywane są jakieś usługi. Może usprawnić pracę managera firmy budowlanej umożliwiając zbieranie danych z wielu budów, pokaże postępy prac w firmie produkcyjnej, szczególnie w takiej, która pracuje na kilka zmian. Prawie w każdej organizacji zastosowanie anydata.online może przynieść korzyści.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Aplikację oferujemy w modelu SaaS, co przekładając na zarabianie oznacza miesięczny abonament.

Kto stoi za projektem?

Michał Adamczewski i Paweł Łukasiak - wspólnicy Inoko Sp. z o.o., obaj mamy już prawie 20 lat doświadczenia w usprawnianiu procesów z wykorzystaniem IT w firmach produkcyjno-usługowych. Wspiera nas młody, ale już z 6 letnim doświadczeniem, developer python’a - Andrzej Dąbrowski.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Rozpoczynamy działania marketingowe związane z projektem, pozyskaliśmy już kilku klientów na lokalnym rynku. W lipcu 2016 zaczniemy działania sprzedażowe w Polsce.

Jakie są plany rozwoju?

Dedykowana aplikacja na Android, dla wygodniejszego raportowania w terenie, z opcjonalnym pozyskaniem i prezentacją danych geolokalizacyjnych. Wersja angielska i działania marketingowe w Wielkiej Brytanii. Realizację mniej wymagających funkcji uzależniamy od feedback’u klientów. Rozważamy też integrację z którymś systemem zarządzania urlopami.

Startupy

Dodaj startup