Asecureo.pl

inna, biznes i finanse
ul. Porębskiego 15/12, 80-180 Gdańsk
Finansowanie:
inkubator
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Asecureo.pl to nowa strona ubezpieczeń! Serwis, za pośrednictwem którego osoby zainteresowane szeroko rozumianą ochroną ryzyka otrzymają rzeczywistą i konkurencyjną ofertę ubezpieczenia,przygotowaną specjalnie dla nich i według ich wytycznych.

Czym jest Wasz projekt?

Asecureo.pl to nowa strona ubezpieczeń! Serwis, za pośrednictwem którego osoby zainteresowane szeroko rozumianą ochroną ryzyka otrzymają rzeczywistą i konkurencyjną ofertę ubezpieczenia,przygotowaną SPECJALNIE dla nich i według ich wytycznych. U nas dowiedzą się dlaczego ceny z pozoru tego samego ubezpieczenia różnią się znacząco i na co mogą liczyć przy dochodzeniu praw w przypadku wystąpienia szkody. Uczulamy aby zwracać uwagę na te elementy polisy, których zazwyczaj nie czytamy przy zawieraniu umowy, a które mogą być decydujące w przyszłości.

Jaki problem rozwiązujecie?

W Asecureo rozwiązujemy bardzo ważny aspekt naszego życia - pomagamy świadomie podjąć decyzję o wyborze ubezpieczenia. Przedstawiamy poszukującemu realne i konkurencyjne oferty. Nie sprzedajemy produktów ubezpieczeniowych! Sprzedajemy bardzo ważne informacje o tych produktach, dotyczące m.in. różnic pomiędzy otrzymanymi ofertami, ogólnych warunków, wyłączeń, sumy ubezpieczenia, parametrów wpływających na wysokość wypłaconego w przyszłości odszkodowania. Zarejestruj się, podaj rodzaj szukanego ubezpieczenia, a agenci zaprezentują swoje oferty w dostępnej formie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Asecureo będzie świadczył usługę kojarzenia dwóch stron rynku ubezpieczeniowego, tj. zainteresowanych zakupem oraz pośredników ubezpieczeniowych. Nasze usługi kierujemy zarówno do klienta B2C, jak i B2B.

Kto stoi za projektem?

Spółka posiada silne zaplecze Spółki Technoboard, znanego na rynku inkubatora small e-biznesu. W zespole znajdują się osoby z doświadczeniem, zarówno w rynku ubezpieczeń oraz IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Wersja Beta projektu została uruchomiony w lipcu 2012. Na początku września rusza kampania marketingowa dla dwóch stron rynku, to jest pośredników ubezpieczeniowych oraz osób fizycznych i małych firm, poszukujących ubezpieczenia. Portal nawiązał współpracę z Rzecznikiem Praw Ubezpieczonych oraz Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, co pozwala nam zaprezentować się jako niezależny portal ubezpieczeniowy. We wrześniu planujemy pierwsze rejestracje pośredników oraz osób poszukujących ubezpieczeń.

Jakie są plany rozwoju?

Przewidujemy rozwój produktów, od podstawowych, które aktualnie posiadamy do produktów niszowych na terenie Polski, za to cieszących się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej. Plan przewiduje budowanie i umacnianie świadomości posiadania dobrego ubezpieczenia,dla siebie i bliskich. W Asecureo planujemy taką ilość zweryfikowanych agentów, aby możliwe było przedstawienie szukającym ubezpieczeń, realnie konkurencyjnej oferty, dla dowolnego typu produktu ubezpieczeniowego, z dowolnego regionu Polski. Dodatkową wartością będzie niezależna baza wiedzy konieczna przy wyborze ubezpieczeń.

Startupy

Dodaj startup