Assent

informatyka i programowanie
http://assent.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Assent to system do rezerwacji terminów przez Internet, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży usługowej. Aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wykonać rezerwację o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli potrzebna jest recepcja czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu to będzie idealny wybór.

Czym jest Wasz projekt?

Assent to system do rezerwacji terminów przez Internet, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży usługowej. Aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wykonać rezerwację o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli potrzebna jest recepcja czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu to będzie idealny wybór. System Assent to zapewnia, dodatkowo nie trzeba płacić ZUS, nadgodzin i co najważniejsze, nasz program nie przyniesie L4!

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem papierowych kalendarzy, które są często używane w branży usługowej. Assent pozwala w łatwy sposób zarządzać swoją firmą oraz zapewnia możliwość rezerwacji terminów przez klientów bez angażowania w ten proces kadry pracowniczej firmy. Wbudowane funkcje pozwalają lepiej poznać klientów oraz ich preferencje dotyczące oferty.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz system kierujemy do szeroko pojętej branży usługowej od salonów fryzjerskich przez korty tenisowe, wypożyczalnie samochodów, aż do lekarzy specjalistów.

Kto stoi za projektem?

Założycielami projektu są dwaj młodzi, energiczni i pełni pomysłów mieszkańcy Szczecina - Michał Sztadilów i Sławomir Antczak. Pierwszy z nich zajmuje się szeroko pojętą sprzedażą i nawiązywaniem kontaktów z klientami, zaś drugi jest głównym programistą systemu Assent.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie system jest już skończony. Jesteśmy dopiero na początku drogi, ale posiadamy już kilku klientów :)

Jakie są plany rozwoju?

Z miesiąca na miesiąc będziemy dodawać nowe funkcje oraz przystosowywać Assent do działania w szerszym zakresie działalności usługowej.

Startupy

Dodaj startup