BitBay

płatności i rozliczenia, biznes i finanse
https://bitbay.net
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Pomysł wprowadzenia giełdy BitBay pojawił się w roku 2013. Naszym celem było stworzenie bezpiecznej i wiarygodnej platformy umożliwiającej szybką wymianę Bitcoina i Litecoina na PLN oraz USD. Od niedawna umożliwiamy również wymianę kryptowalut na EURO. Nasz serwis charakteryzuje się najwyższą troską o bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji. Ponadto, jesteśmy jedyną giełdą w Polsce która posiada otwarty oddział z biurem obsługi klienta oraz oferuje użytkownikom całodobowy support. Stale się rozwijamy. Właśnie udostępniliśmy nową, jeszcze bardziej intuicyjną, wersję BitBay 2.0.

Jaki problem rozwiązujecie?

BitBay umożliwia szybki zakup oraz sprzedaż kryptowalut Bitcoin i Litecoin. Pierwszym krokiem jest rejestracja na naszej stronie bitbay.net. Następnie użytkownik zasila swoje konto w wybranej walucie: PLN, USD lub EUR. Wystarczy na wskazany numer konta dokonać wpłaty. Środki księgowane są 3 razy dziennie. Teraz nie pozostaje już nic innego jak kupić pierwsze Bitcoiny.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Giełda została stworzona głównie dla traderów. Myślę, że wyróżniamy się dzięki temu wśród konkurencji. Widzimy w tym ogromny potencjał, dlatego też szybkość wystawiania i dokonywania zakupu kryptowalut oraz ich bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Definicją giełdy jest dokonywanie transakcji walutowych. Zachęcamy wszystkich użytkowników do korzystania z własnych portfeli prywatnych i trzymania tam swoich środków.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą platformy jest Sylwester Suszek. Tematem kryptowalut zainteresował go znajomy, z którym obecnie współtworzą serwis BitBay. Poszukiwał on polskiej usługi, która umożliwiałaby wymianę Litecoina na PLN. Dotychczas korzystał on z serwisów zagranicznych. Wiązało się to z koniecznością uprzedniej wymiany PLN na USD, co znacząco opóźniało transakcje. Tak narodził się pomysł stworzenia giełdy BitBay.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

BitBay jest obecnie jedną z największych giełd w Polsce. Stale udoskonalamy nasz serwis aby zwiększyć komfort naszych użytkowników oraz poprawić bezpieczeństwo ich środków.

Jakie są plany rozwoju?

Kluczowym celem BitBay jest ekspansja na rynki zagraniczne. Obrót kryptowalutami w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych gwałtownie przyspiesza. Coraz więcej firmy oferuje swoim klientom możliwość zawierania transakcji w Bitcoin oraz Litecoin. Chcemy być częścią tej wielkiej rewolucji cyfrowej w systemach płatniczych.

Startupy

Dodaj startup