Biznes Hero

biznes i finanse, produktywność
ul. Ogrodowa 37
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Biznes Hero to kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców w postaci pakietów usług świadczonych przez nasz stały zespół pracowników i współpracowników. Nie jesteśmy pośrednikiem, ale bezpośrednim wykonawcą powierzonych nam zadań.

Czym jest Wasz projekt?

Biznes Hero to kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców w postaci pakietów usług świadczonych przez nasz stały zespół pracowników i współpracowników. Nie jesteśmy pośrednikiem, ale bezpośrednim wykonawcą powierzonych nam zadań. W ramach dostępnych pakietów znalazło się ponad 15 różnych usług, w tym między innymi takie jak wirtualne biuro, monitoring marki, tłumaczenia, obsługa prawna i księgowa, obsługa grafika, informatyka, wsparcie marketingowe i copyrighting, a nawet usługi kurierskie. Przedsiębiorca może wybrać pakiet, stworzyć własny lub skorzystać z jednej wybranej usługi. Biznes Hero

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwój firmy wiążę się z generowaniem kosztów, zatrudnianiem pracowników lub pozyskiwaniem podwykonawców. Do tego wszystkiego ciężko jest wszystko skoordynować i często brakuje czasu na to, co w biznesie najważniejsze, czyli pozyskiwanie i obsługę nowych klientów. Biznes Hero pozwala na ograniczenie kosztów umożliwiając jednocześnie rozwój firmy. Nasz projekt to również duża wygoda. Praktycznie wszystkie potrzebne usługi, z których korzysta przedsiębiorstwo, znajdują się w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas i niepotrzebne nerwy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Biznes Hero skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą rozwijać swój biznes przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Kto stoi za projektem?

Twórcą Biznes Hero jest Piotr Kłyk. Przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych w branży szkoleniowej, ORM oraz branży budowlanej. Biznes Hero to efekt zebranego kapitału z ostatnich lat działalności, a tym kapitałem są ludzie – specjaliści, z którymi współpracujemy, a teraz chcemy się nimi podzielić z innymi przedsiębiorcami w cenie dotychczas na rynku niespotykanej.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w pełni ukończony i rozpoczął swoje działanie. Wraz za naszym nowym pomysłem poszli nasi dotychczasowi klienci, stąd też Biznes Hero działa i pracuje pełną parą od pierwszego dnia rozpoczęcia swojej działalności.

Jakie są plany rozwoju?

Jak większość powstałych marek położymy duży nacisk na działania marketingowe. Chcielibyśmy stopniowo poszerzać zakres usług w naszych pakietach, a tym samym powiększyć zespół o nowych pracowników. Rok 2014 będzie z pewnością intensywnym czasem, w którym chcielibyśmy ustabilizować naszą pozycję i pozyskać silną grupę klientów.

Startupy

Dodaj startup