Booking Sport

sport
bookingsport.pl/
Finansowanie:
dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

BookingSport.pl to serwis internetowej rezerwacji obiektów sportowych. Dzięki nam użytkownicy mogą korzystać z inteligentnej wyszukiwarki opartej na dyscyplinach sportowych. Wybierają dzień i godzinę od kiedy chcą uprawiać daną sport. Następnie filtrują wyniki wyszukiwania według udogodnień przypisanych do danego sportu (m.in. rodzaj podłoża, maksymalna liczba graczy). Wybierając najodpowiedniejszy dla siebie obiekt, rezerwują go. Płatność za rezerwacje odbywa się w obiekcie. System rezerwacji jest zupełnie darmowy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Sport jest pasją wielu osób. Problemem jest natomiast znalezienie odpowiedniego miejsca dla tej pasji… Wybór najtańszego, najlepszego, najbliższego i dostępnego obiektu sportowego to proces, który jest czasochłonny dla każdego użytkownika. Jest to tym bardziej irytujące, że za pośrednictwem portali internetowych można już wyszukiwać i rezerwować wiele usług np.: hotel, jedzenie czy wizytę u lekarza itd. Nie inaczej powinno być w sporcie. Misją BookingSport.pl jest zatem, aby jedyną barierą do uprawiania sportu była nasza motywacja.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierujemy do wszystkich dla których sport jest: pasją, sensem życia, sposobem na zgrabną sylwetkę, metodą na utrzymanie się w lepszej kondycji, relaksem, czasem dla siebie, możliwością poznania nowych ludzi, odskocznią od codzienności, receptą na zdrowie, okazją do „lansu”, budowaniem „masy”, ciężką pracą, obowiązkiem, przyjemnością. BookingSport.pl jest po prostu dla każdego kto uprawia jakąś aktywność fizyczną obojętne na jakim poziomie – my chcemy to maksymalnie ułatwić. Dlatego zapraszamy każdego kto chce zarezerwować już pierwsze obiekty sportowe w Krakowie.

Kto stoi za projektem?

BookingSport.pl tworzą w głównej mierze Jakub Rak (CEO i Co-founder) i Alina Borek (Dział marketingu i Obsługi klienta). Serwis współtworzą również programiści, IT manager, specjalista od UX, SEO, SEM, grafik, handlowiec oraz każdy który chce skupić się tylko na sporcie a nie na czasochłonnym procesie wyszukania, wybierania i zarezerwowania obiektu sportowego.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po uruchomieniu serwisu jesteśmy na etapie kampanii pozyskiwania obiektów sportowych i klientów indywidualnych. Zapraszamy każdego kto chce zarezerwować już pierwsze obiekty w BookingSport.pl. Poszukujemy również osoby która zaangażuje się w projekt w postaci inwestora.

Jakie są plany rozwoju?

Na razie można zarezerwować obiekty sportowe tylko w Krakowie, jednak baza wciąż rośnie i powiększa się o nowe miejsca. Chcemy aby dotyczyło to również obiektów sportowych w innych miejscach w Polsce.

Startupy

Dodaj startup