bottlabel

grafika i design, marketing i reklama, e-commerce
www.bottlabel.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Bottlabel.com to innowacyjny serwis umożliwiający zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki. Naszym klientom proponujemy etykiety na butelki w kilku kategoriach: wino, piwo, wódka weselna i inne imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczór kawalerski, czy parapetówka.

Czym jest Wasz projekt?

Bottlabel.com to innowacyjny serwis umożliwiający zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki. Naszym klientom proponujemy etykiety na butelki w kilku kategoriach: wino, piwo, wódka weselna i inne imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczór kawalerski, czy parapetówka. Wystarczy tylko wybrać wzór etykiety z szerokiej bazy dostępnych projektów, a następnie dowolnie ją modyfikować, tworząc spersonalizowaną ozdobę na butelkę.

Jaki problem rozwiązujecie?

Korzystając z serwisu Bottlabel.com można samodzielnie zaprojektować spersonalizowane etykiety na butelki. Innowacyjny pomysł tego projektu polega na przyznaniu dużej dowolności i niezależności klienta w tworzeniu ozdoby na trunek. Dzięki naszej platformie można wybierać różnorodne wzory etykiet, charakteryzujące się szeroką gamą kolorów, indywidualnie dostosowywać tekst oraz dodawać zdjęcia, tak aby butelki podkreślały unikatowość trunku. Na specjalne zamówienie klientów oferujemy możliwość zaprojektowania niepowtarzalnej etykiety, która będzie unikalną ozdobą.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt skierowany jest do pełnoletnich, kreatywnych osób, które zajmują się domową produkcją alkoholi, jak również do grona odbiorców szukających oryginalnych prezentów na imprezy okolicznościowe, takie jak parapetówki, wieczory kawalerskie i inne. Ponadto nasza oferta skierowana jest dla nowożeńców, szukających unikatowych i wyjątkowych etykiet na wódkę weselną.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami i realizatorami projektu są Rafał Szymczak i Jerzy Szymański, absolwenci Politechniki Wrocławskiej, którzy posiadają zarówno szerokie doświadczenie oraz obszerną wiedzę z zakresu branży e-commerce. Prywatnie koneserzy i smakosze domowego piwa i wina.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt Bottlabel.com jest funkcjonującym sklepem internetowym. Firma posiada szeroką ofertę samoprzylepnych etykiet na butelki w różnych kategoriach dla swoich klientów. Ponadto uczestniczymy w różnych eventach, wspierając piwowarów i winiarzy.

Jakie są plany rozwoju?

Naszą misją jest nieustający rozwój, dzięki któremu będziemy mogli zadowalać naszych klientów i wspólnie tworzyć przyjazny serwis. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowanie bazy gotowych szablonów etykiet oraz zwiększenie zakresu działań użytkowników serwisu podczas samodzielnej edycji ozdób na butelki.

Startupy

Dodaj startup