BrainJobs

kariera i rekrutacja
www.brainjobs.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

BrainJobs to inteligentna baza IT talentów. Narzędzie usprawnia proces rekrutacji specjalistów Junior i Mid-Level. Stawiamy na całkowitą przejrzystość procesu rekrutacyjnego. Nasze oferty zawsze zawierają widełki płacowe, pełny opis stanowiska oraz informacje o firmach. Jeśli kandydat zdecyduje się na udział w rekrutacji, zapraszamy go na rozmowę bezpośrednio z CTO czy Project Managerem. Nigdy nie współpracujemy z agencjami HR. W przypadku zatrudnienia, kandydat dostaje od nas bonus do 25% swojego wynagrodzenia na Start!

Jaki problem rozwiązujecie?

Naszą misją jest usprawnienie procesu rekrutacji talentów IT. Algorytm polega na mechanizmach Big Data i automatycznie dopasowuje oferty do preferencji kandydata. Wysyłasz CV tylko raz!

Do kogo kierujecie swój projekt?

W 98% baza BrainJobs składa się z pasywnych kandydatów rozważających zmianę pracy. Są to programiści back-end i front-end z doświadczeniem do 4 lat w branży IT.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Opłatę ponosi tylko strona firmy. Pobieramy do 11% komisji rocznego wynagrodzenia zatrudnionego kandydata.

Kto stoi za projektem?

Projekt jest współtworzony przez Antona Rogachevskiego (CEO), Antona Kovalova (CTO) oraz Eustachego Bieleckiego (CMO). Team składa się z 5 freelancerów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Public Beta

Jakie są plany rozwoju?

Rozwój produktu na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej.

Startupy

Dodaj startup