Bridelle.pl

lifestyle
http://www.bridelle.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Bridelle.pl to pierwszy w Polsce, największy, redagowany codziennie blog ślubny. Piszemy o tym, jak zorganizować ślub i wesele.

Branża: lifestyle
Finansowanie: własne
Model biznesowy: reklama
Adres: http://www.bridelle.pl

 

Czym jest Wasz projekt?

Bridelle.pl to pierwszy w Polsce, największy, redagowany codziennie blog ślubny. Piszemy o tym, jak zorganizować ślub i wesele. Nie pokazujemy polskich remiz i sukienek rodem z lat 80. XX wieku. Pokazujemy, jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy. Blog prowadzony jest codziennie od poniedziałku do piątku. Blog jest dedykowany przyszłym Pannom Młodym, ale również branży ślubnej, która jest w Polsce relatywnie gigantyczna, ale bardzo rozproszona i nie jest skupiona wokół żadnych organizacji branżowych. To ogromny rynek, wg naszych szacunków w branży ślubnej działa około 100 tysięcy firm.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy przyszłym Nowożeńcom znaleźć najlepszych wykonawców. Wykonawcom, producentom i usługodawcom dajemy możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Grupa bardzo mocno sprecyzowana – przyszła Panna Młoda.

Kto stoi za projektem?

Projekt prywatny osób związanych z branżą ślubną od kuchni.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt w październiku 2012 skończy 3 lata :) Mamy największą ilość Czytelników w Polsce w przypadku blogów ślubnych. Skupiamy również największą ilość reklamodawców z branży ślubnej.

Jakie są plany rozwoju?

Dalszy rozwój bloga oraz stworzenie platformy sprzedaży oraz wspierania branżowego pomiędzy firmami oferującymi różne usługi.

Startupy

Dodaj startup