BudgetBee – Bee an influencer in your workplace

kariera i rekrutacja, płatności i rozliczenia, informatyka i programowanie, biznes i finanse, aplikacje
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

BudgetBee to nowoczesna aplikacja, oparta na działaniu budżetu partycypacyjnego, wspierającą zarządzanie firmowym budżetem i dodatkami dla pracowników.

BudgetBee daje możliwość efektywnej realizacji wspólnych przedsięwzięć i celów oraz gwarantuje pełną personalizację dodatków/benefitów dla pracowników.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zauważyliśmy, że silna rotacja pracowników w firmach wymusza na pracodawcach poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, które budowałyby pozytywny wizerunek firmy. Na rynku mimo funkcjonowania wielu różnych benefitów dla pracowników, brakuje rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby pracownika i je personalizują.

Największym wyróżnikiem aplikacji pośród konkurencji jest możliwość zarządzania budżetem i dodatkami oparta na działaniu budżetu partycypacyjnego.

Z aplikacją BudgetBee chcemy to zmienić i pokazać firmom, że otwarcie się na pracownika pomoże wzmocnić wizerunek zaangażowanego pracodawcy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja skierowana jest do osób pracujących w działach HR, menadżerów zespołów i osób decyzyjnych w firmach. BudgetBee mogą się też zainteresować osoby zajmujące się employer brandingiem, zarządzaniem turkusowym i marketingiem.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Model biznesowy oparty jest na abonamencie/subskrypcji.

Kto stoi za projektem?

Dzielne pszczółki z BudgetBee Sp z o.o.

Więcej informacji na stronie https://budgetbee.io/

Startupy

Dodaj startup